УКР

Onuka презентувала новий альбом

Вчора, 22 березня, у свій День народження Наталя Жижченко та її гурт Onuka презентували альбом «MOZAЇKA». 

До платівки увійшло 10 треків, про кожний з яких гурт окремо розповів українським ЗМІ. Матеріали про пісні виходили в тому ж порядку, в якому вони були розміщені в альбомі. Різниця між релізами статей становила 30 хвилин: кожен читач міг прочитати і осмислити коментар Onuka про певну композицію, перш ніж перейти до наступного. 


За словами Нати, «MOZAЇKA — це історія про низку вражаючих збігів, обставин і символів». Через нього проходить два лейтмотива: особиста історія виконавиці, її почуття та спогати і реакція на навколишні події та явища. 


 

З нагоди релізу на станції метро «Золоті Ворота» відбулася презентація фотопроекту ONUKA, Київського метрополітену і культурного фонду «ІЗОЛЯЦІЯ». В основі проекту 10 фотографій Нати Жижченко, які зроблені на тлі мозаїк київської підземки. Поруч з кожною світлиною можно прочитати про мозаїку і про пісню ONUKA з нового альбому. 

8 червня в рамках вечірки «VНОЧИ» у Дніпрі відбудеться концерт Onuka. Не пропустіть прекрасну можливість почути наживо новий альбом гурту. Нехай мозаїка складеться!