УКР

Палац Культури ВП РАЕС ім. Л. Українки

concert_hall
Адреса
  • Вараш Майдан Незалежності, 6

Для замовлення квитків

Афіша

Про локацiю

Палац культури ім. Лесі Українки функціонує з 1990 року. Приміщення в центрі міста-супутника РАЕС побудоване за індивідуальним проектом. Тут створені належні умови для реалізації основного призначення культурно-просвітницького закладу.

Для організації культурно-дозвіллєвої, спортивно-оздоровчої діяльності та надання послуг населенню в Палаці культури облаштовані такі приміщення: Велика зала (сцена та глядацька зала на 609 місць), Золота зала (фойє ІІ поверху), дві танцювальні зали, танцювальний клас.

Щорічно зростає кількість гастрольних заходів професійних творчих спілок та окремих виконавців України, близького зарубіжжя, Європи. На сцені Великої зали виступають майстри народної творчості, зірки естради, митці Мельпомени, балету, вокалу та інструментальної творчості з Рівного, Луцька, Львова, Києва та інших міст України, а також з Грузії, Росії, Німеччини. В приміщеннях ПК РАЕС проводяться конференції, презентації, лекції, благодійні акції, виставки, мистецькі ярмарки, художні фотозйомки, діагностично-оздоровчі заходи, тощо.

Адреса: Рівненська область, м. Вараш, вул Незалежності 6.