УКР

Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

Афіша подій у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва у Львові!

Театр дітей та юнацтва – це місце, де буде цікаво і можна організувати корисне дозвілля як малих дітей, так і підлітків. Заклад особливо цікавий тим, що створений у 1920 році і був першим театром в Україні, адресованим найменшим глядачам.

В першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва, попри його назву, можна знайти вистави і для дітей дошкільного віку, і для дорослих. Здається, що це чи не єдиний театр у Львові, репертуар якого може задовольнити абсолютно всі вікові категорії, зокрема, зацікавити і підлітків.

В останні роки театр почав пропонувати вистави і дорослому глядачеві, які за своєю якістю, професіоналізмом та ідеєю є на дуже високому рівні. Він відкрив свою сцену для режисерських експериментів із сучасною українською та зарубіжною драматургією, дитячою драматургією. Відкрив не лише сцену, а й простір під сценою і малу сцену, де також відбуваються вистави.

Додаткова інформація:

+380 (32) 255 33 30

Головний адміністратор Першого театру

Репертуар Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва

Повний естетично, тематично та художньо різноманітних вистав та включає в себе спектаклі, поставлені за відомими дитячими творами світових та вітчизняних літераторів, класикою, казками, також використовуються авторські сценарії сучасних митців.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на події у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Події в турі