УКР

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬБОМ 2016 РОКУ

Сашко Положинський 5 січня по-особливому привітав українців з Новим роком. Світ побачив дебютний альбом «12 пісень, якими Був'є сповіщає про своє існування нового проекту музиканта. Тож, можна офіційно оголосити рік крутих релізів відкритим!»

Не встигла країна оговтатись від гучної презентації  «Ввічності» Тартака, як тут нагрянула нова робота Сашка.

«Я не можу бути впевненим, що це перший український альбом цього року. Можливо, вже хтось десь оприлюднив один або й кілька нових альбомів за ці 5 днів, але я про них поки не чув, і, знаючи любов українців до цих довготривалих зимових святкувань, підозрюю, що навряд чи хтось це вже зробив. Тому для себе я вважаю наш альбом - першим українським альбомом 2016-го», - прокоментував вихід платівки О.Положинський.

Дебютник вмістив у себе дванадцять авторських напрацювань Сашка. Нагадаємо, що перший виступ Був'є відбувся на фестивалі БАНДЕРШТАТ 2 серпня 2014 року, де було презентовано 9 пісень, тож серед нового музичного матеріалу присутні і вже відомі композиції «Не свари мене, мамо», «Стіна» та «Голова».

Назву проекту він вигадав давно. За словами Сашка, вона "містить в собі певний сенс: щось було, щось є, і поки воно має своє минуле, поки воно має своє теперішнє, воно може претендувати і на якесь майбутнє", пише Українська правда

Майже всі музиканти з Був’є працюють із луцьким гуртом Фіолет. Сашко Положинський висловив подяку кожному музиканту Був’є, а також всім, хто в тій чи іншій мірі доклав руку до створення цього релізу. «Величезна подяка Роману Сороці, який «одягає» мої наспіви у пристойну музичну форму і робить їхнє основне аранжування. Соратники по «Був’є» Вадим Захарченко, Вячеслав Короткий та Валентин Миронюк, ви й самі все знаєте», – зазначив пан Положинський.

Не має сумнівів, що вже цього літа Був’є стане частим та бажаним гостем на фестивалях. А поки очікуємо концерту хлопців та насолоджуємось новими піснями.

Прослухати альбом можна за посиланням.