УКР
Peter Bence

Peter Bence

Петер Бенце (Pеter Bence) — угорський піаніст і композитор, який є володарем віртуозної гри на фортепіано, і в 2012 році занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найшвидший піаніст.

На інструменті почав грати з раннього дитинства, а першу композицію написав у сім років. У 2004 році Бенце випустив свій дебютний альбом «Green Music». І в тому ж році зайняв третє місце на Міжнародному конкурсі піаністів імені Дьєрдя Ференці. Другий альбом піаніста під назвою «Nightfall» вийшов у світ в 2008 році.

У 2010-му Петер вступив до Музичний коледж Берклі (штат Массачусетс, США), на спеціальність «Музика для фільмів» та «Електронне виробництво і дизайн».

У січні 2012 року Петер Бенце занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш віртуозний піаніст: він зіграв 765 нот за хвилину.

Світові хіти у виконанні Бенце збирають в мережі мільйони переглядів. Серед найпопулярніших записів — «Despacito», кавери пісень Майкла Джексона, Джастіна Тімберлейка, а також музика з епічної кіносаги «Зоряні війни».

Молодий музикант відзначений безліччю нагород за видатний музичний талант, інноваційні ідеї, унікальну техніку і харизму.