УКР

Pianoбой із концертом в Тернополі!

Жителі та гості міста Тернопіль! Одна з найпотужніших подій цієї весни - сольний концерт "Pianoboy" відбудеться 26-го березня 2021-го року в Тернопільському міському палаці культури "Березіль". Не пропусти таку круту подію, на тебе вже чекає лірична подорож у чарівний сіт музики та творчості!

Увага! Слухачі з квитками на непарні ряди приходять на 17:00, з парними - на 20:00.

"Pianoboy" - сольний проект популярного музиканта Дмитра Шурова, який вже відомий як клавішник гуртів "Океан Ельзи", "Земфіра" та "Estetic Education". Утворився проект у 2009 році. Саме тоді Шуров вирішив займатися сольною творчістю, а завдяки своїй щирості, доступним текстам та якісному матеріалу проект швидко здобув популярність та прихильність серед українських "музичних юзерів". "Pianoboy" в своєму творчому доробку має три успішних платівки, перша з яких "Простые вещи" побачила світ у 2012 році, а згодом за нию вийшли не менш успішні: "Не прекращая мечтать" (2013) та "Take Off" (2015). Але выдомий "Pianoboy" ще й завдяки частим виступам на різноманітних творчих подіях та проектах, масштабних музичних заходах, та своїми яскравими відеороботами. 

На цей раз "Pianoboy" завітає до Тернополя в рамках туру з презентацією нової платівки "Хісторі", ну або "історія" у перекладі з англійської. Що це за історія, і про що вона, відомо мабуть тільки самим музикантам, та якою б не була сама історія, Дмитро Шуров та музиканти зроблять для тебе справжнє ліричне, весняне тепле шоу. Композиціїх нового альбому артиста такі різноманітні і нестабільні як і настрій людини: композиції то меданхолійні та надзвичайно пронизливі, то драйвові та позитивні й життєрадісні!

Події в турі