УКР

Підбірка музичних новинок березня

 

У березневих релізах закликали весну, танцювали, співали про любов та боролися зі стихією. Ділимося традиційною підбіркою. А що вам найбільше сподобалося з музичних новинок березня?

Гурт [O] презентував альбом «Суперінтроверт». «Суперінтроверт — не супергерой, який рятує світ від зла. І не сором‘язливий відмінник. Суперінтроверт досліждує темні води свого Я. Він усвідомлює, що світ неминуче суб‘єктивний. Вічнозелені людські питання, любов до плеєрів і плейбоїв, портрет ідеального хлопця і краса в очах того, хто дивиться», ‒ розповідають музиканти про новий реліз.

THE HARDKISS презентували романтичний та чуттєвий кліп на пісню «Серце».

Відбувся реліз відвертого кліпу від Epolets на пісню «Казка».

РОЛЛІКС презентували новий сингл «Живи» та кліп до нього. «Живи» ‒ це лірично-жорстка пісня про депресію і сучасні реалії сьогодення. 

KARNA презентували відеороботу на пісню «Вітролом». Також обіцяють ще фан-відео з лайв-зйомок, які відбулися на одному з літніх фестивалів у 2018 році.

«Моє кохання» – новий кліп Сергія Бабкіна на одну з пісень платівки «Музасфера». Мінімалізм, непідробна емоційність та символізм – помітні характеристики відео. Головний, але ненав'язливий символ роботи, – це червоний голуб. Він – це мир, а мир – це любов. 

DakhaBrakha презентували пісню «Пливе човен» – саундтрек до фільму «Вулкан». «Пiсня, кадри з «Вулкану» – наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя», – розповідає гурт.

Yuko та KHAYAT презентували пісню «Vesnianka» та кліп до неї. У новому відео танцювали, розважалися та закликали весну.

 

Насолоджуйтеся новинками!