УКР

Підбірка музичних новинок лютого

BAHROMA, Kozak System, Kulshenka, ТAYANNA, ТНМК, Христина Соловій та CLOUDLESS у лютневій підбірці музичних релізів.

BAHROMA презентували сингл "Назавжди-Навсегда", з яким виступатимуть на Національному відборі "Євробачення". "Назавжди-Навсегда" – це історія кохання без кордонів. Особиста історія фронтмена групи Романа Бахарева, яка близька кожному. 

Kozak System відзняли новий кліп на пісню "Холодного січня" з платівки "Не Моя". Відео занурює у стилізовану атмосферу серії популярного серіалу "Чорне Дзеркало" – "Bandersnatch", де глядачеві пропонують контролювати дії головного героя серіалу, а від прийнятих рішень залежить фінал серії.   

Ірина Кульшенко з гурту PANIVALKOVA презентувала проект Kulshenka. ''Ліра'' – відверта, глибока пісня-самоаналіз про внутрішній стан, боротьбу та невпевненість у собі.

ТAYANNA презентувала сингл "Очі". Дивовижна синергія відразу декількох музичних культур, елементи національної етніки, східні мотиви й складні вокалізи поєднуються у новій пісні, яка ввійде до майбутнього альбому "Фантастична жінка".

"Мій демон" – нове відео ТНМК. Боротьба добра зі злом триває. Пісня "Мій демон" увійшла до альбому "7", реліз якого відбувся у листопаді 2018 року.

Христина Соловій презентувала ще один саундтрек до фільму "Крути 1918", ним стала пісня "Холодно" Океану Ельзи. Ідея записати нову версію відомої пісні виникла у режисера фільму ще на етапі створення сценарію і він одразу запропонував для виконання цієї пісні Христину Соловій, - каже продюсер фільму Андрій Корнієнко.

"Сон" – новий сингл гурту CLOUDLESS. "У кожного є своє місце, рідний дім, друзі і близькі. Ця пісня про те, звідки ми, і куди не завжди можемо повернутися. Ці цінності дають нам розуміння, що любити і цінувати потрібно тут і зараз", – рохповідають музиканти.

 

Насолоджуйтеся новинками!