УКР

Піккардійська Терція

Піккардійська Терція з концертом у твоєму місті!

Піккардійська Терція - унікальний колектив для української музичної культури. За понад 20 років стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», У репертуарі Піккардійської Терції - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н- рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур.

Вже цього літа віртозний колектив відправляється у музичний тур та відвідає Львів відразу з двома неймовірними концертами.

3 причини піти на концерт Піккардійської Терції у твоєму місті:

  • Це унікальна нагода наживо почути виконання легенд не лише української, а світової музичної сцени. Неповторний стиль, впізнавана манера виконання, фантастичні голоси та любов до своєї справи не можуть не закохати слухача у піккардійців.
  • Кожен концерт Піккардійської Терції - це вражаюче щоу, сповнене тепла та душевності. У цей вечір ти почуєш як нові композиції колективу, так і всіма улюблені хіти.
  • Не пропусти нагоду провести затишний зимовий вечір у компанії близьких та друзів, насолоджуючись багатогранним музичним шоу світового рівня.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Піккардійської Терції у твоєму місті - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!