УКР

ПЛЕЙ-ЛИСТ ДО ДНЯ ЗСУ

До Дня Збройних Сил України kasa.in.ua підготувала плей-лист, в якому зібрано кращі українські пісні про наших воїнів.

Тартак – Висота / Ніхто крім нас

Сильна, життєстверджуюча, патріотична, зі сталевим характером. Слово пісня про і для десантників. Композиція присвячена кіборгам, які захищали Донецький аеропорт та всім військовим. Написана вона на прохання одного з українських десантників.

Гайдамаки «УКРОП»

Автором слів пісні з промовистою назвою «УКРОП», ідеї та режисером відео став український військовослужбовець, учасник АТО Олександр Ткачук.

«УКРОП» – це маленький хлопчик з довгим чубом, що мріє захищати Батьківщину, мати, що молиться за своїх синів, дівчина з жовто-блакитним стягом, бабуся, що в′яже шкарпетки захисникам, це різні люди, яких об′єднує велика любов до України.

Океан Ельзи – Мить

Пісня, присвячена всім, хто стоїть на захисті нашої країни. Під неї завмирають стадіони, щоб згадати та подякувати полеглим і тим, хто досі не здався. Композиція про наш з вами біль і переживання, про величезний подвиг, про останню надію та незгасаючу віру.

Антитіла – У книжках

Антитіла досить часто присвячують свої композиції Батьківщині та воїнам, які кожного дня захищають її. «У книжках»  –  історія про хлопчика, який втратив батька під час військового конфлікту. Пісня є однією з найважливіших у репертуарі групи.

Бійці АТО – Дорога на схід

Пісня з’явилась на світ завдяки соціально-мистецькому проекту #ПісніВійни. Така чудова ініціатива дала змогу бійцям АТО записати у професійній студії пісні, які народились на фронті.  Автором музики і продюсером пісні «Дорога на схід» став співак та композитор Павло Табаков, а вірші належать поету Василю Фесюку.

У записі пісні взяли участь п`ятеро українських воїнів, які побували у найгарячіших точках на Сході України: Максим Перев’язко, Богдан Ковальчин, Тарас Гривул, Андрій Шевчук і Петро Комендат.

Богдан Ковальчин та Арсен Мірзоян – Бог біля тебе

"Бог біля тебе" – це ще одна пісня, яка стала плодом цієї соціально-мистецької ініціативи. Автором проникливих слів є  Богдан Ковальчина, Мар`ян Ганусяк та Арсен Мірзоян.

Анастасія Приходько та Микита Рубченко - Герої не вмирають

Сама співачка назвала цю пісню однією з найбільш знакових для себе композицій.  «Я хочу, щоб ця пісня зберегла пам'ять про наших українських героїв та дала надію всім нам», - пояснила Анастасія Приходько.

Олександр Рожко та Тарас Тополя – Не сумуй

Композиція записана у рамках проекту #ПісніВійни за участі солісту гурту Антитіла та українського військового Олександра Рожка. Пісня має особливий зміст та потужну енергетику, адже написана вона військовим.

Brutto – Гарри

Не залишись осторонь і завжди влучні білоруси - колишні учасники "Ляпіса Трубецкого" Brutto. Багато пісень з їхнього репертуару – це маніфести свободи та спротиву. А пісня "Гарри" – це історія хлопця, який пішов захищати Батьківщину та загинув. Знаючи позицію учасників гурту та час створення пісні, стає зрозумілим, що вона про українських воїнів.