НЕНСІ, Полтава - квитки на концерт 11 березня 2020 року
УКР

НЕНСІ

11 березня 2020 | 19:00

Про подію

«НЕНСІ» з концертом у Полтаві!

Жителі та гості міста Полтава! Гурт «НЕНСІ» 11 березня 2020 року висутпить з великим сольним концертому Палаці дозвілля «Листопад».

«НЕНСІ» – це гурт, який не потребує представлення. Вже більше 25 років музиканти є легендами музики на теренах пост-радянського простору. «НЕНСІ» заснував композитор та музикант Анатолій Бондаренко в 1992 році у місті Костянтинівка Донецької області. Колектив сміливо заслуговує на звання популярного хедлайнера 90-х. Музиканти сміливо заслуговують на звання популярного хедлайнера 90-х. Роки ідуть, та інтерес до колективу й досі є. Їх люблять, шанують, поважають! Для когось вони навть є своєрідним символом юності, першого серйозного хохання, романтики юності чи душевних переживань.

Виступи гурту «НЕНСІ» завжди яскраві, душевні та наділені особливою атмосферою. Один з таких концертів музиканти збираються дати у твоєму місті. На тебе чекають добре відомі хіти артистів, такі як «Білий дім», «Не обижайся на меня», «Как любил я тебя», «Ива», «Я тону в твоих глазах», «Отель» та головний шлягер «Дым сигарет с ментолом».

5 причин піти на святковий концерт «НЕНСІ» у Полтаві:

  1. Надзвичайно глибокі та сильні на почуття тексти, своєрідний стиль виконання та щирість робить їх концерти особливими;
  2. Колектив у своїй творчості майстерно поєдную шансон та елементи поп-року, що надає звучанню особливого шарму;
  3. Можливість почути «НЕНСІ» наживо з новою програмою;
  4. Оскільки, 8 березня – міжнародний жіночий день, то найкращим подарунком для коханої буде похід на концерт гурту «НЕНСІ»! Такий подарунок жінки точно оцінять!
  5. Для когось це зовсім нові враження, а для когось ностальгія за минулими роками та юністю. Адже на піснях цих виконавців пройшли молоді роки багатьох хлопців та дівчат в 90-х.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на святковий концерт «НЕНСІ» «Спасибі за кохання» 11 березня 2020 року у Полтаві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо