УКР

Vivienne Mort

07 листопада 2021 | 19:00

Про подію

Vivienne Mort із концертом у Полтаві!

Vivienne Mort відправляється у всеукраїнський тур. В рамках весняного туру музиканти відіграють грандіозний концерт 7-го листопада 2021 року у Сoncert Hall Villa Krokodila. За словами самих музикантів, це буде останній концерт перед творчою паузою, яка може затягнутися на невизначений термін. Тож не пропусти таку можливість – послухати музику улюбленого гурту в живому виконанні.

Музична формація Vivienne Mort не потребує представлення. Нестандартні, глибокозмістовні тексти та неповторний стиль виконання давно полюбилися українським меломанам. Кожна з пісень гурту – наче окремий номер магічного спектакля, в якому приймають участь не тільки артисти, а й глядачі.

Ми, так само як і ти, шоковані тим фактом, що цей тур з символічної назвою «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу) може стати для колективу прощальним. Саме тому не можна пропустити цей концерт.

5 причин піти на концерт Vivienne Mort в Полтаві:

  • Це унікальна та рідкісна можливість послухати музику Vivienne Mort наживо у повному складі,
  • Vivienne Mort співпрацюють з найкращими професіоналами та використовують особливе світлове оформленням, яке підкреслює та посилює драматургію музичного дійства,
  • Музиканти заграють свої найвідоміші пісні, включаючи композиції з альбому «Досвід», який було визнано найкращим альбомом 2018 року за версією практично всіх найавторитетніших музичних медіа-порталів країни;
  • Кожен концерт гурту – наче алхімічна лабораторія, в якій «викарбовують» справжні почуття та емоції, і ти зможеш побувати в ній цією осінню.
  • Не пропусти останню нагоду побачити улюблений гурт, заспівати разом та міцно обійнятися.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Vivienne Mort» 7-го листопада 2021 року в Полтаві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

ВАЖЛИВО

Друзі, хто планує бути на концертах прощального туру — ознайомтеся, будь ласка, з актуальною інформацією з приводу правил відвідування.

Всі концерти туру відбудуться.

Концерти будуть проведені згідно з розпорядженням уряду та чинними нормами Постанови КМУ No 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами), у безпечному Covid-Free форматі. Перелічені нижче обмеження не стосуються осіб молодше 18 років (таким особам потрібно мати при собі документ, що підтверджує вік). Обов’язковою умовою проведення концертів у ЖОВТІЙ та ПОМАРАНЧЕВІЙ зонах є наявність у відвідувачів захисних масок (окрім м. Львів, що знаходиться в помаранчевій зоні, проте рішенням місцевої комісії умови змінені: для відвідування концерту потрібно надати COVID-сертифікат або ПЛР-тест).
Обов'язковою умовою проведення концертів у ЧЕРВОНІЙ зоні, або згідно з розпорядженнями обласних комісій ТЕБ і НС, є наявність ОДНОГО з наступних документів:
1. Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, або експрес-тест, який
проведено не раніше, ніж за 72 години до моменту проведення концерту.
2. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
3. Документ, що підтверджує одужання від COVID-19.
УВАГА! Умови та вимоги можуть бути змінені згідно з розпорядженнями уряду або обласних комісій ТЕБ і НС. Просимо слідкувати за актуальними оновленнями.
Бережіть себе та оточуючих. Побачимося на концертах.

Рекомендуємо