УКР

Акваріум. Борис Гребенщиков

07 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Борис Гребенщиков та «Акваріум» у Рівному!

Жива легенда радянської та російської рок-сцени Борис Гребенщиков з колективом «Акваріум» 7 лютого 2020 року дасть концерт у Рівненському міському будинку культури. Музиканти виступлять з програмою «Діти трави», присвяченою до 45 річниці творчої діяльності колективу та 65 річниці фронтмена Бориса Гребенщикова. Вже не один десяток років «Акваріум» відкриває світу глибоку лірику, щирість та мудрість своїх пісень. На піснях культових артистів виросло не одне покоління, а на концертах можна зустріти людей зовсім різного віку, якы об’єднані любов'ю до свободи та миру, які знайшли для себе щось близьке у піснях легендарного колективу.

«Акваріум» утворився в той час, коли світ сколихнула «епоха хіпі», а отже і формувався колектив під впливом провідних західних «носіїв культури», зокрема «The Beatles», Боба Ділана, Девіда Бові, King Crimson, Jetro Tull, тому творчості гурту притаманні складні, заплутані мелодії , широкий простір ліричних відгалужень та психоделічні мотиви. Часто музиканти використовують елементи кельтського чи індійського фольклору.

На концертах «Акваріума» ти потрапиш в неповторну камерну атмосферу в поєднанні з атмосферою домашності, адже Борис Гребенщиков – людина високодуховна, яка має своє унікальне філософське бачення Всесвіту. Якщо ти хочеш відправитися у «мандри» цим космосом, обов'язково приходь на концерт!

5 причин піти на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» у Рівному:

  1. «Діти трави» - це перш за все, особлива пісня для Бориса Гребенщикова, яку він написав ще, коли був зовсім молодим, але саме зараз «Акваріум» досягнув саме того звучання, до якого учасники так довго йшли.
  2. Це просто унікальна можливість потрапити на ювілейний концерт на виступ легендарного рок-гурту, на піснях якого виросло не одне покоління;
  3. Отримати естетичне задоволення від «магічних» глибоких композицій;
  4. На концерті ти почуєш хіти гурту, які вже стали культовими, такі як «Сереверный цвіт», «Город», «Человек»,  из Кемерово», «Рок-н-Ролл мертв», «Не пей вина, Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида».
  5. Не пропусти таку масштабну подію у своєму місті, приходь на концерт!

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та гурту “Акваріум» у Львові 7 лютого 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо