УКР

Іван Попович

12 січня 2020 | 16:00

Про подію

Іван Попович у Рівному!

Один з найпомітніших представників Золотого фонду української естради, співак Іван Попович 12 січня 2020 року завітає з концертом у Рівненський міський будинок культури. Народний артист України запрошує вас заспівати добре відомих хітів та просто наповнити свою душу чудовими українськими піснями про любов, переживання, патріотизм.

Народився Іван Попович на Закарпатті у 1949 році. Творчий шлях розпочав співак на початку 70-х з виступу на фестивалі молоді у Берліні. Згодом артист був учасником ВІА «Арніка», «Ровесник», «Закарпаття». Гастролює співак не лише Україною. Зокрема, його тепло зустрічали в США, Бразилії, Індії, Канаді, Греції, Італії та інших країнах. Хоч і артист має вже поважний вік, зупинятися він не збирається. Активно гастролює Україною й досі.

Особливе місце в творчості Івана Поповича займає тема Карпат, Закарпаття… Та воно й не дивно, адже співак виріс серед мальовничої природи Карпат та закоханий у рідний край.

4 причини піти на концерт Івана Поповича у Рівному:

  1. Наживо послухати улюблені композиції такі, як «Золото Карпат», «Розлук не буде», «Василина», «Отаман Карпат», «Стожари», «Марічка-чічка», «Моя країно», «Жменька рідної землі»;
  2. Потрапити на концерт зірки української естради. А Для когось це ще й хороша нагода поностальгувати, згадати молодість.
  3. Концерт Івана Поповича буде чудовим подарунком для твоїх дідуся й бабусі;
  4. Творчість співака люблять і досі через його самобутність, щирість, справжність. Для цього достатньо хоча б згадати його «Золото Карпат» і аж «мурашки по тілу»….

Хочеш купити  квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Івана Поповича 12 січня 2020 року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо