УКР

Про подію

Вечір каверів для шанувальників творчості Joe Cocker у Рівному

Найочікуваніша подія цієї осені – триб’ют концерт на пошану Короля каверів – Джо Кокера наближається. 4 листопада 2017 року в Рівненському міському будинку культури відбудеться емоційна зустріч рівнян із віртуозами Lviv Jazz Orchestra й талановитим Анісом Еттаєбаєм, які представлять творчий доробок легенди блюзу, незрівняного Джо Кокера.

Довідки за тел. 097-055-3221 та 43-93-38

Музика, що ллється від серця до серця

Здавалося б, всього лиш кавери… Але які! Справді, тільки геніальна творча особистість в змозі зі звичайних композицій створити хіти, що житимуть цілі століття, і так щедро подарувати їх світові. Шалена енергетика і харизма Джо Кокера, його неповторний хриплий баритон, особлива манера і стиль випромінювали такий магнетизм, що пред ним важко було встояти. Знаменитий британський блюзовий вокаліст з легкістю підкорював серця американських президентів і монархів, мільйонів бідних і багатих, звичайних і знаменитих людей, які так сильно були закохані в блюз і джаз-рок.

Найкращі хіти Джо Кокера у майстерному виконанні Lviv Jazz Orchestra й Аніса - дійство, яке неможливо пропустити

Далеко не кожному артисту вдається точно відтворити сценічний образ неперевершеного Джо Кокера, передати той потужний емоційний заряд, яким насичені його твори. Але для талановитих львівських віртуозів із Lviv Jazz Orchestra і фіналіста проекту “Голос країни” Аніса немає нічого неможливого. Їхнє виконання всесвітньо відомих блюзових балад Джо Кокера змушує кожного зі слухачів завмирати від захвату й обдаровувати артистів шаленими оваціями.

Хочете зануритись в атмосферу осіннього звучання блюзу і джаз-року?

Придбайте квитки на триб’ют-концерту Joe Cocker у Рівному й отримайте незабутню насолоду від виступу гармонійного тандему Lviv Jazz Orchestra й харизматичного вокаліста Аніса. Не зволікайте із прийняттям рішення! Покваптесь, адже концерт уже 4 листопада, а охочих послухати знамениті кавери Джо Кокера у високоякісному виконанні справжніх митців джазу багато. Купивши квиток уже зараз, Ви гарантовано отримаєте шалений заряд позитивної енергії та море задоволення. Не втратьте свого шансу відвідати триб’ют-концерт Joe Cocker із незрівнянними Lviv Jazz Orchestra й Анісом у Рівному!

Рекомендуємо