СУХІШВІЛІ, Рівне - квитки на концерт 28 лютого 2021 року
УКР

Національний балет Грузії "СУХІШВІЛІ"

28 лютого 2021 | 19:00
1100

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Рівному!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» виступить 28-го лютого 2021 року у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі. Прийди та отримай незабутні враження від феєричного видовища, якого ти ще не бачив!

Дорогі наші Українці!
Весь великий Колектив Національного Балету Грузії «Сухішвілі» з великим нетерпінням чекав і продовжує планувати зустрічі з Вами на Концертах!

Ми до останнього боролися за можливість провести ці Концерти цього року. Усвідомлюючи всю небезпеку COVID-19, ми були готові дотримуватись усіх епідеміологічних норм, прорахували всі можливості дістатися в Україну з Грузії. Але вже у Серпні проведення Концертів в Україні стало неможливим, через зміни, внесені Кабінетом Міністрів України до постанови № 641, а саме обмеження в'їзду в Україну іноземцям, та поточну відсутність регулярних транспортних сполучень з Грузією. Вперше за 15 років ми змушені перенести наші Концерти в Україні.

Висловлюємо Вам величезну повагу за терпіння, розуміння та віру. Концерт у  Рівному обов’язково відбудеться у повному форматі, в рамках Великого Європейського Туру 2021 року.

Дякуємо, що Ви з нами і ДО НЕМИНУЧОЇ ГРАНДІОЗНОЇ ЗУСТРІЧІ!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» заснував ще в 1945 році грузинський хореограф та балетмейстер Іліко Сухішвілі разом з дружиною балериною Ніно Рамішвілі. Тоді колектив складався з 35 учасників, проте, з роками кількість учасників у балеті зростала і зараз там налічується понад 500 танцюристів, які займаються активною гастрольною діяльністю та вже відвідали понад 90 країн світу, де їх тепло зустрічали у найбільших концертних залах численні глядачі та захоплено спостерігали за виступами балету. А починав «Сухішвілі» з виступів у рідній Грузії та Росії. Вагомою відзнакою для великої «танцювальної сім'ї» є визнання балету в Нью-Йорку кращим на Бродвеї.

Склад учасників в ансамблі неодноразово змінювався, та попри це, вдалося зберегти первинний колорит, самобутні традиції та автентичність. Посприяв цьому і той фактор, що керували колективом нащадки засновників, що очолюють «Сухішвілі» і зараз. Ця велика «танцювальна сім’я» має і власний оркестр, який супроводжує танцюристів під час виступів.

Виступи «Сухішвілі» багаті на різні хореографічні моменти, серед яких дуже багато таких, які є надзвичайно складними для виконання, але майстрам своєї справи, з яких складається балет, це звісно, під силу!

3 причини піти на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» у Рівному:

  • Маєш унікальну можливість неординарно та по-особливому провести вечір. Ці талановиті грузини, знають, чим привернути твою увагу!
  • Це грандіозне видовище, на якому тебе чекають 100 танцюристів та 2500 костюмів, ну як тобі? Вражає?
  • В програмі різноманітні грузинські інструменти та трошки містичності. А також народні особливості виконання танців та грузинська самобутність. Відкинь усі справи, які тебе турбують у буденному житті та дозволь собі трошки відпочити, очистити розум та побачити щось «інше».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» 28-го лютого 2021 року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо