УКР

Національний балет Грузії "СУХІШВІЛІ"

28 лютого 2021 | 16:00

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Рівному!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» виступить 28-го лютого 2021 року о 16:00 у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі. Прийди та отримай незабутні враження від феєричного видовища, якого ти ще не бачив!

У нас чудові Новини! Перенесені Концерти Національного Балету Грузії «Сухішвілі» в Рівному відбудуться у форматі 50% залу з дотриманням всіх карантинних вимог, шахове розсадження. Квитки, придбані на Концерт Сухішвілі в 2020 році, будуть дійсні :

Увага!

Твої квитки ПАРНІ ряди (2, 4, 6, .....) дійсні на концерт 28 Лютого 2021 року о 16:00, шахове розсадження (дивись нижче).

Твої квитки НЕПАРНІ ряди (1, 3, 5, ....) дійсні на концерт 28 Лютого 2021 року о 19:00, шахове розсадження (дивись нижче).

Що таке ШАХОВЕ РОЗСАДЖЕННЯ?

Парні місця місця (2, 4 ,6, ...) ряду залишаються на своїх місцях.

Непарні місця (1, 3, 5, ...) ряду пересаджуються на ряд вперед.

В зв'язку з необхідністю виконати постанови державних установ щодо карантину. Дотримання правил розсадки є гарантією відвідати концерт. Дякуємо за розуміння. Зайняти місця у залі Глядачам допоможуть наші Волонтери!

Дорогі наші Українці! Весь великий Колектив Національного Балету Грузії «СУХІШВІЛІ» з великим нетерпінням чекає на зустріч з Вами на Концертах у лютому та березні 2021 року! Висловлюємо Вам величезну повагу за терпіння, розуміння та віру. Бажаємо Вам Оптимізму та Гарного настрою!

З Любов’ю, Колектив Національного Балету Грузії «СУХІШВІЛІ».

3 причини піти на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» у Рівному:

  • Маєш унікальну можливість неординарно та по-особливому провести вечір. Ці талановиті грузини, знають, чим привернути твою увагу!
  • Це грандіозне видовище, на якому тебе чекають 100 танцюристів та 2500 костюмів, ну як тобі? Вражає?
  • В програмі різноманітні грузинські інструменти та трошки містичності. А також народні особливості виконання танців та грузинська самобутність. Відкинь усі справи, які тебе турбують у буденному житті та дозволь собі трошки відпочити, очистити розум та побачити щось «інше».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» 28-го лютого 2021 року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо