УКР

"OSCAR MUSIC AWARDS" від Lords of the Sound.

27 листопада 2017 | 19:00

Про подію

Lords of the Sound відкриє рівнянам розкішний світ симфонічної музики

Масштабний концерт Lords of the Sound 27 листопада 2017 року в Рівному подарує містянам надзвичайну насолоду та чуттєву мандрівку улюбленими кінохітами. Рівненський міський будинок культури ще ніколи не наповнювався таким потужним гармонійним звучанням! Симфонічне виконання саундтреків оскароносних фільмів, що склали основу нової програми оркестру зі символічною назвою «Oscar Music Awords», зачарує прихильників якісної музики вже з першої композиції.

Готові зануритись у чаруючий світ музики та кіно?

Ласкаво просимо на концерт «Oscar Music Awords» відомого в Україні та поза її межами естрадно-симфонічного оркестру Lords of the Sound!

Мабуть, кожен із нас має свою добірку улюблених фільмів, якими хочеться захоплюватися, які надихають, під час перегляду яких ми сміємось чи плачемо. І зовсім не важливо: чи це романтична комедія чи мелодрама, детектив чи вестерн, сімейний фільм чи екшн. Головне – наші відчуття й емоції. Так тонко і точно проникнутись атмосферою фільму та його внутрішньою енергетикою, зрозуміти глибинний зміст сюжету та задуму автора допомагає саме музика.

Відчуйте себе зірковими глядачами – придбайте квитки на концерт «Oscar Music Awords» у Рівному!

Хто з нас не мріяв побувати на славнозвісному врученні премії Oscar в оточенні кінозірок світового масштабу? Тепер у Вас є можливість наблизити мрію – побувати на концерті симфонічного оркестру Lords of the Sound з програмою «Oscar Music Awords», який у світлі софітів відновить у Вашій пам’яті улюблені фільми: “Володар перстнів”, “Пірати Карибського моря”, “Запах жінки”, “Кримінальне чтиво”, “Перл Харбор”, “Мулен Руж”, “Титанік”, “Гладіатор”, “5 елемент”, “Зоряні війни”, “Список Шиндлера” та чимало інших кінохітів.

Майстерне натхненне виконання саундтрек-хітів оскароносних фільмів у новій програмі «Oscar Music Awords» оркестру Lords of the Sound на тлі ефектного відеоряду створює ілюзію перегляду фільму, демонструючи найяскравіші моменти і занурюючи в його неповторну атмосферу.

Купіть квитки на незабутній перфоманс Lords of the Sound 27 листопада в Рівному!

Зробіть подарунок своїм близьким, влаштувавши романтичний вечір музичної фільмографії. Двогодинне кіномузичне задоволення принесе Вам море позитиву й стане справжнім святом душі. Продаж квитків на яскравий перфоманс оркестру Lords of the Sound у Рівному вже стартував, тож покваптесь! Купити квитки можна онлайн та в касах міста.

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound

Солісти: Маргарита Мелешко, Ярослав Радіоненко.

Диригент: Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.

Рекомендуємо