Шлягери української естради, Рівне - квитки на концерт 23 червня 2021 року
УКР

Шлягери української естради

23 червня 2021 | 19:00

Про подію

Шлягери україської естради у Рівному!

Запрошуємо тебе на феєричне музичне дійство - концерт під назвою "Шлягери українскьої естради", якиій відбудеться 23-го червня 2021-го року у Рівненському міському будинку культури.

Івасюк, Мозговий, Скрябін, Рибчинський.... Їхніми піснями захоплюється вся країна. Кожному з них Міський Будинок Культури вже присвятив окремі арт-проєкти. Тепер ми вирішили зібрати разом плеяду цих геніїв під дахом нашої сцени і влаштувати один грандіозний концерт "Шлягери української естради". Увесь вечір найкращим вокалістам Рівненщини, серед яких фіналісти та учасники шоу "Голос країни" Юлія Тимочко, Галина Куришко, Максим Давидюк, а також солісти Іванна Місюк, Павло Мищук, Майкл Фіськович, Жанна Бичковська, Катерина Василенко, Олександр Каразія, тріо "Лісова пісня" акомпануватиме найкращий оркестр "Наспів". Будемо слухати і згадувати, ностальгувати і насолоджуватись, а хтось, можливо, знайомитись і пізнавати шедеври, подаровані нам історією. 

Концерт відбудеться з дотриманням карантинних вимог.

3 причини піти на концерт «Шлягери української естради» у Рівному:

  • На тебе чекає глибока музична програма, до якої уввійдуть такі знайомі та рідні композиції, які не залишать нікого байдужим.
  • Неперевершене виконання гарантує драйв, задоволення, феєрію відчуттів і точно залишиться у ваших серцях.
  • Не проґав можливість стати частиною унікальної події! Поспішай, адже кількість квитків обмежена!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на  "Шлягери української естради" 23-го червня 2021-го року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо