"Жива" Андрей Сутугинас (Литва) Рівне - квитки на концерт 30.04.2017
УКР

"Жива" Андрей Сутугинас (Литва)

30 квітня 2017 | 18:00

Про подію

Концерт архаїчних і класичних музичних інструментів
(Гонги, тибетські і кришталеві чаші, сопілки, ханг, віолончель, орган,фісгармонія)

Жива – унікальний концерт - символ. Пробуджений, втілений у жіночому образі, проявлений у звуці, подих весни! Подія, яка несе оновлення. Містерія звуку.

У кожного з Вас є унікальний шанс відвідати концерт - дійство! На одній сцені поєднаються класичні і архаїчні музичні інструменти. Чуттєва віолончель звучатиме у виконанні відомої Ольги Бойчук (м. Львів). На величному органі гратиме заслужений музикант Петро Сухоцький (м.Луцьк). Мелодії сопілок ( альт, сопранно, Пана) лунатимуть, завдяки талановитій Ользі Мілості(м. Рівне). Чарівним звучанням Ханг Драму, інструменту нової ери, вас здивує Антон Стрілець (м. Черкаси).
Найкрщим подарунком стане космічне звучання планет і Всесвіту, проявлене у єдиному і неповторному звуці ГОНГІВ! Віртуозна гра Андрея Сутугинаса(Литва) манить, чарує, хвилює і стимулює до пробудження до оЖИВАння...

Анрей Сутугинас – Live композитор, засновник “Театру звуку”, Гонг – майстер із досвідом роботи у звукотерапіі більше 18 років. Власником унікальної колекціі архаїчних музичних інструментів, зібраних з всього світу! Із його колекціі, на сцені звучатимуть симфонічні і планетарні Гонги, тибетські і кришталеві чаші, каратали(дзвіночки), конх( велетенська раковина), шруті(фізгармонія), сансули,окарини і багато інших ! Всі ці неповторні звуки, в поєднанні з обертоним і горловим співом, відкриють для Вас багатогранний світ ЖИВОГО звуку !


Концерт відбудеться у залі камерної та органної музики, що є пам'яткою архітектури! Старовинне приміщення має найкращу у Рівному акустику, даючи можливість, сповна насолодитись звучанням інструментів! Звук у такій споруді розкривається, лине, переливається , створюючи «звукову палітру» небачаної краси!

Більше інформаціі про подію : https://www.facebook.com/gongsymphony

Рекомендуємо