УКР

Західна ліга сміху 2021

27 березня 2021 | 18:00

Про подію

«Західна ліга сміху» у Рівному!

Радо запрошуємо тебе на феєричну подію цієї весни – старт нового сезону фестивалю «Західна ліга сміху», який відбудеться 27-го березня 2021-го року у Рівненському міському будинку культури.

Цьогоріч на фестивалі очікується 12 найкращих колективів України. Серед зіркових тренерів ти зможеш побачити телевізійних зірок Ліги Сміху, а саме: Тарас Стадницький, Володимир Черняк, Олександр Степаненко, Анастасія Ткаченко, Іван Кухарчук та Влад Куран.

Фестиваль Західної ліги сміху 2021 року відбудеться згідно карантинним вимогам, за участю 12 найкращих колективів України, які будуть відібрані редакторами Валентином Івановим та Іваном Люленовим по відео онлайн просмотрам! 10 березня ми оголосимо список цих колективів, які і приїдуть на фестиваль до Рівного. Тренери ЗЛС це телевізійні лігосмішники, Тарас Стадницький (V I P, Тернопіль), Олександр Степаненко (Отдихаем вместе, Хмельницький), Настя Ткаченко ( Моя провінція, Вінниця), Іван Кухарчук (30+, Житомир), Володимир Черняк (Наш формат) та Влад Куран ВКВ).
Фестиваль пройде у 2 частини, перша частина виступ 5 колективів та друга частина також 5 команд, між частинами буде невеличка перерва, так вимагає ситуація з пандемією! 

Гості фестивалю СМТ Полтава Чемпіони телевізійної ліги сміху 2020 року!

1. «В активному пошуку», Тернопіль;

 2. «Мы слышали гагару», Суми/Київ;

 3. «Скучне життя Гріши і Діми», Рівне;

 4. «Кипарис», Львів;

 5. «Машина Юмора «Победа», Тернополь-Хмельницкий;

 6. «Гасимо цілодобово», Львів;

 7. "КількаЛюдей», Тернопіль; 

 8. «Лис», Київ;

 9. «Джем», Львів;

 10. «ПЛАНЕТА», Київ;

 11. «Галаї», с. Мощаниця;

 12. «Аби хто», Рівне;

 13. «Rituzы (Рітузи)», Вінниця; 

 14. «Свої люди», Чернівці.

5 причин піти на «Західну лігу сміху» у Рівному:

  • Це унікальна нагода стати свідком неабиякої боротьби молодих гумористів з України і не лише за перемогу в рамках шостого чемпіонату України з гумору.
  • Приходь повболівати та підтримати улюблену команду!
  • Тренери ліги – провідні українські гумористи, а це вже половина успіху команди. На тебе чекає бузліч неповторних жартів, сценізацій та яскравих номерів. У цей вечір виникнуть нові зірки гумористичної сцени України.
  • Не прогав можливість отримати неймовірний заряд позитиву та веселощів! Приходь сам, бери друзів та рідних, щоб насолодитись незабутнім вечором гарного настрою!
  • Сміх подовжує життя! А на «Західній лізі сміху» концентрація жартів просто зашкалює!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на чемпіонат «Західної ліги сміху» 27-го березня 2021-го року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо