УКР

Західна ліга сміху

14 грудня 2021 | 19:00

Про подію

14 грудня у Міському Будинку культури (вул. Соборна 3,Д) відбудеться фінал Західної ліги сміху, за участю таких команд: Галаї (с. Мощаниця, Рівненська обл), Планета (м. Київ), Свої люди (м. Чернівці), Рівер Сіті (м. Вінниця) та Налісники (м. Тернопіль).


Друзі фінал Західної ліги сміху це завжди цікаво, весело, незабутньо, драйвово, для справжніх уболівальників не секрет, що у сьомому сезоні Чемпіонату України по гумору було нелегко проводити ігри у час пандемії, карантину! Але кращі з кращих подолали шлях до головного фіналу і ми вас всіх чекаємо 14 грудня у МБК, що у Парку відпочинку!!!


Ми відповідально ставимося до вашої безпеки!


Згідно із чинними нормами Постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) та враховуючи встановлення «червоного» рівня епідемічних обмежень Фінал Західної ліги сміху, 14.12.2021 року відбудеться, Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
1. Негативний результат тестування на COVID – 19 методом ПЛР, який проведений не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
2. Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
3. Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцінації.
4. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID – 19.
5. Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID – 19 методом ПРЛ.


Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.


Будьте здорові і чекаємо всіх уболівальників на справжнє підсумкове свято гумору!!! Поборемо разом цю пандемію!!!

Рекомендуємо