УКР

Різдвяний JAZZ

Два концерти Різдвяний Jazz у Львові!

25-го грудня 2020-го року Львів сколихне нестримна джазова хвиля! Запрошуємо тебе відразу на два святкові концерти,  які відбудуться о 17:00 та 19:30.

Різдво може бути таким різним! Смачним, веселим, кольоровим, джазовим!

У програмі звучатимуть відомі на весь світ “Christmas song”, “Jingle bells”, “Let it snow”, “Silent night”, “White Christmas”, “Santa baby”, “Winter wonderland”, “It’s beginning to look a lot like Christmas” та інші. 

Це саме ті драйвові та нестримні музичні події, які не можна прогавити!

3 причини піти на концерти Різдвяний Jazz у Львові:

  • Святкові та нестримні ритми джазу зігріють тебе цього зимового вечора. Гарантуємо, підспівуватиме та підтанцьовуватиме увесь зал.
  • Новорічний та різдвяний час так чи інакше асоціюється у нас з джазовими піснями, адже всі ми добре знаємо та любимо композиції, які стали візитівками цієї чудової зимової пори: «Jingle Bells», «Let It Snow», «White Christmas» та багато інших неймовірних хітів.
  • Різдвяний Jazz - це концерт, який занурить тебе у безтурботну атмосферу дитинства, різдвяного тепла та затишку і неодмінно подарує тобі заряд незабутніх емоцій на увесь наступний рік.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки надва концерти Різдвяний Jazz 25-го грудня о 17:00 та 19:30 2020-го року у Львові  - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!