УКР
Сергій Возіян

Сергій Возіян

Сергій Возіян - тенор. Маючи незаурядні вокальні здібності та талант 15 років був солістом Кафедрального хору Володимирського собору м. Києва.

У 1986 році вступив на навчання до Київської державної консерваторії ім. П.І.Чайковського на кафедру сольного співу, яку успішно закінчив.

Тривалий час займаючись гастрольно-концертною діяльністю в Україні та країнах Західної Європи, таких як Німеччина, Австрія, Італія та ін., в якості професійного концертного співака зробив собі успішну співочу кар’єру. Про його майстерність та високий професійний виконавчий рівень свідчать схвальні публікації у пресі країн де він гастролював.

У своєму творчому доробку має вагомий різноманітний концертний репертуар, включаючи видатні тенорові оперні арії світового оперного мистецтва, романси, українські народні та неаполітанські пісні. Має студійні записи на компакт-дисках світових оперних арій та неаполітанських пісень.

На даний час продовжуючи свою творчу концертну діяльність в якості співака – соліста, приймає активну участь у реалізації творчого проекту «Найкращі пісні Італії» дуету українських тенорів.