УКР

ШОУ НЕБАЧЕНИХ МАСШТАБІВ ВІД LOBODA

Подія, яку так довго обговорювали в пресі та мережі нарешті відбулася. У листопаді стартував Всеукраїнський тур LOBODA «Пора домой». Як повідомлялося раніше, через неймовірний ажіотаж навколо  туру, Світлана Лобода оголосила своє рішення провести додатковий концерт у Києві. Заключні концерти відгриміли 28 і 29 листопада в столичному Палаці «Україна».

На найгарячішу подію зібралася найгарячіша публіка. Повний зал, хвилююче очікування, радісні фани – з кожною хвилиною ставало все спекотніше, а з феєричною появою LOBODA з-під сцени, температура і зовсім підскочила до «сорока градусів». Все, від відеоряду до сценічного образу співачки, говорило про те, що перед глядачем жінка сильна, самодостатня, блискуча.

Вперше за 10 років своєї кар'єри Світлана зібрала повний зал Палацу «Україна». «Навіть у Лободи перехоплює подих», – зізналася артистка. Вражаюча сцена зі складною трирівневою конструкцією, візуалізація, потужний потік світла і звуку, модний балет, продумані костюми – такого в українському шоу-бізнесі не робив ще ніхто.

У цей вечір артистка виконала, як давно улюблені хіти, так і порадувала публіку прем'єрами, серед яких – «К черту любовь», «Твои глаза», «Жарко», «Ангелок».  Деякі композиції несподівано отримали абсолютно нове життя. Пісню «Постой, мужчина» приправили гарячими грузинськими мотивами. Під час виконання синглу «Мишка» LOBODA показала майстерну гру на електрогітарі, а на «Be My Valentine» артистка сіла за ударні. Ще один популярний хіт «Под лед» прозвучав двічі: у стилі реггі, під час виконання якого LOBODA спустилася в зал, щоб бути ближче до глядачів, і в оригінальній версії.

Особливе місце у програмі зайняла cover-версія пісні «Нікому то не треба» Кузьми Скрябіна. Завдяки аудіомонтажу, ця пісня стала дуетною.

Унікальна пісня в репертуарі Лободи – перша композиція українською мовою «Облиш», під час якої вона піднеслася над сценою. Епатувати і вражати публіку співачка продовжувала протягом усього концерту: то вона танцює лезгинку, то вона опиняється під прицілом, то розбиває серце роботу, то колесить на Loboda-мобілі.

Концерт був завершений піснею «Пора домой». До речі, днями Світлана отримала нагороду на першій церемонії M1 Music Awards, перемігши в категорії «Кращий кліп» з відео на цю композицію і ставши одним з номінантів у категорії «Краща співачка».

LOBODA показала Києву шоу неймовірного масштабу. Кожна пісня – новий спектакль, окрема історія з різними героями та різними почуттями. Але головною героїнею залишається Жінка, часом розкута та пристрасна, часом ранима та тендітна. Зі своїми емоціями і переживаннями, зі своєю любов'ю, зі свого багатоликістю та загадками. LOBODA відверто говорила від мільйона жінок про бажання любити, про жертовність, про чоловіків, про зраду. Може не завжди це вписувалося в якісь рамки, може на деяких піснях дійсно дітям потрібно було закривати вуха, як і зазначила сама співачка, але це було видовищно і красиво.