УКР

СЛУХАТИ СОНЦЕ: АНТИТІЛА ВИПУСТИЛИ НОВИЙ АЛЬБОМ

Кропітка робота над свіжим матеріалом протягом року нарешті дала свої плоди – Антитіла презентували новий альбом «Сонце». Професійний саунд і фірмовий почерк гурту не може не радувати українського слухача. Антитіла досягли своєї мети – вони зберегли свій стиль і трохи освіжили звучання. Жодних експериментів і непередбачуваних музичних рішень тут немає, проте прогрес очевидний. Впевненість відчувається в кожній ноті, в кожній емоції. На платівці є декілька дійсно сильних речей, які стовідсотково зайдуть на концертах. Це все ті ж чесні пісні, які чіпляють і чіпляються (як от «Твоє тіло» чи «Танцюй»). Серед фаворитів також «Лав» (слухаєш і одразу уявляєш повний зал, який разом з Тополею співає «на-на-на на-на-на-на лав-лав…»).

Тарас Тополя: «Ще два місяці тому було складно повірити, що ми встигнемо випустити цю платівку. Дуже щільний концертний графік ставив під сумнів наші плани, але весь творчий потенціал, накопичений за два роки просто виплеснувся з нас в студії. Кожен день ми творили. Експериментували, додавали і видаляли, будували і ламали. Іноді все з початку, але головне – в кайф. Все відбулося на одному диханні. Пісні дуже різні, деякі – кардинально протилежні по емоціям. "Сонце" –  це звичні «Антитіла», але в якісно новому саунді».

Над змістом платівки група працювала не менш, ніж над формою. Крім шести абсолютно нових композицій, на ній представлені  пісні, які вже стали хітами: «Люди як Кораблі», «Танцюй» і «Одинак». На останні два сингли було знято відео.

Альбом доступний в електронному вигляді на всіх відомих online-ресурсах, а також на матеріальних носіях - CD і Flash-карті в упаковці DigiPak.  Тільки в такому форматі слухачам відкритий ексклюзивний контент у форматі .wavе і .mp3, готові рінгтони, відео-звернення групи і мінусовки всіх альбомних композицій. Флеш-альбом став особливим бонусом для цінителів і колекціонерів, так як його завжди можна розмістити на полиці з іншими улюбленими CD.

Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень платівки став Максим Сиволап. Зведенням нової платівки киян займався Дмитро Хомулко з Bobina Records із яким Антитіла розпочали свою співпрацю з попереднього лонгплею «Все Красиво».

Ознайомитись із платівкою Антитіл «Сонце» можна на офіційному Саундклауді гурту: