УКР

SOMETHING GOOD: В КИЇВ ЇДУТЬ ALT-J

Літній концертний сезон в столиці завершиться яскраво. Після розгромних виступів Depeche Mode та Marilyn Manson, а також грандіозних фестивалів, романтичний інді-фолк з британських островів – те, що треба. Перший концерт Alt-J в Україні – це  музична подія, про яку точно будуть говорити довго. Подія відбудеться 28 серпня на арт-заводі «Платформа».

Alt-J за 10 років свого існування досягли чимало. Основою своєї творчості музиканти називають їхню дружбу. Вони не являються типовими представниками бойз-бенду, про що завжди не лінуються нагадати. В їх творчості уживається дотепність і самоіронія, чуттєвість і гострий розум, драми розбитих сердець і романтика з великої дороги.  Тут вам і фолк, і грув, і магія, і майже містична залюбленість у музику.

Колектив почав свою кар'єру в 2007 році. Довго їм прийшлось клепати пісні в університетському гуртожитку, перш ніж стати відомими. Четвірка прокинулась знаменитою завдяки хіту «Breezeblocks», який увійшов до дебютного альбому «An Awesome Wave» (2012). Саме за першу платівку група заслужено отримала вищу британську незалежну музичну нагороду «Mercury Music Prize».

Два роки потому Alt-J випустили другий лонгплей «This Is All Yours». Ця робота була номінована на премію «Греммі» як кращий альбом альтернативної музики. Окрім названих нагород, у alt-J в активі виступи на всіх головних фестивалях планети та феєричні стадіонні концерти. Зараз музиканти працюють над записом третього повноформатника, який вони презентують влітку в Києві.

Квитки на концерт Alt-J в Києві за посиланням: kasa.in.ua/alt-j-kyiv