УКР

СТАЛИ ВІДОМІ ІМЕНА НОМІНАНТІВ «YUNA 2017»

14 грудня організатори Національної музичної премії Yuna, яка збирає щороку найталановитіших артистів країни, оголосили номінантів 2017 року.  Вибір переможців здійснюватиме журі, до якого увійшли програмні директори радіостанцій і телеканалів, музичні редактори, оглядачі, критики, а також організатори концертів і представники квиткових операторів. Шоста за рахунком церемонія вручення статуеток Yuna пройде в столичному Палаці «Україна» 21 лютого 2017 року.

За звання кращого соло-артиста боротимуться титуловані зірки: цьогорічна володарка статуетки – Jamala, Макс Барських та Тіна Кароль, які були удостоєні цієї нагороді у 2015 році, а також співачка та співак року за версією «М1 Music Awards 2016» –   LOBODA та MONATIK.

Номінантами категорії «Найкращий поп-гурт» стали DZIDZIO,  Onuka, а також одразу три колективи, які вийшли з-під руки Потапа –  MOZGI, Время и Стекло, Потап і Настя. Передчуваємо запеклу боротьбу за статуетку серед  рок-гуртів: у списку O.Torvald , Pianoбой, The HARDKISS, Бумбокс та Океан Ельзи.           

Найкращу пісню у цьому році обиратимуть серед переможної «1944» Джамали,  «Love Manifest» SunSay, «Кружит» MONATIK, «К черту любовь» LOBODA, а також «Навернопотомучто» Время и Стекло. Список номінантів на «Найкращий відеокліп» виглядає майже так само: «Love Manifest» не увійшов до претендентів, п’ ятою позицією стала робота «Умамы» від дуету Потапа і Насті.

За право називатися «Найкращим альбомом» змагатимуться «Cold Altair» The HARDKISS, «MONATIKЗВУЧИТ» MONATIK, «Takeoff» Pianoбоя, «Без меж»  Океану Ельзи, «Туманы»  Макса Барських. DETACH, Ivan NAVI, MamaRika, Агонь, Гриби претендують стати «Відкриттям року».           

Найкраще концертне шоу обиратимуть серед: концерти The HARDKISS «#thehardkissfive» до 5-річчя групи, Тур групи Океан Ельзи на підтримку альбому «Без меж», Всеукраїнський тур групи Бумбокс «Люди», Всеукраїнський тур LOBODA «К черту любовь», Всеукраїнський тур групи Время и Стекло «Тур 505».

Отже, найбільше номінацій у Monatik – п'ять. У Джамали, LOBODA і Время и Стекло – по чотири.