УКР

СТАЛИ ВІДОМІ ІМЕНА ПІВФІНАЛІСТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДБОРУ НА ЄВРОБАЧЕННЯ

17 лютого організатори національного відбору на конкурс Євробачення-2017 оприлюднили список сольних виконавців і гуртів, які вийшли у півфінал. Вже 20 січня відбудеться жеребкування, яке визначить  порядок виступу артистів. Три півфінали пройдуть відповідно 4, 11 і 18 лютого.

Півфіналістів оцінювали організатори нацвідбору разом з музичним Костянтином Меладзе. Глядачам також випала можливість долучитись до цієї події: в результаті Інтернет-голосування було обрано одного з учасників. Перед журі стояла складна і водночас цікава задача, адже цього року планка піднята ще вище, а музика ще оригінальніша.

Тож, боротися за право представити Україну на 62-му конкурсі пісні будуть 24 учасники, серед яких ви знайдете як популярних виконавців, так і маловідомі імена.  Зокрема, це Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, ​​Віталій Козловський, ROZHDEN, Анастасія Прудиус, TAYANNA, ILLARIA, KADNAY, Рома Веремейчик і група LUMIERE, MamaRika, MELOVIN; групи AGHIAZMA, "Сальто Назад", Green Grey, Vivienne Mort, "Пающіє труси", DETACH, O.Torvald, Laliko, LETAY, Panivalkova, "СКАЙ", Monochromea, а також переможець онлайн-голосування – KUZNETSOV, якого підтримали 11, 8 тис. людей.

Фінал українського національного відбору на Євробачення 2017 відбудеться 25 лютого 2017 року.