УКР
Степан Гіга

Степан Гіга

Жанр: поп

Початок сольної кар'єри: 1991 рік

Місто: Івано-Франківськ

Лейбл: GIGARecord

Степан Гіга: гордість Золотого фонду української естради

Степан Гіга — відомий композитор і співак (тенор), народний артист України. За чверть століття на сцені записав десятки відомих хітів, випустив п'ять сольних альбомів, створив студію звукозапису «GIGARecords».

Музика як покликання

Творчий шлях Степана Гіги почався у школі. З 7-го класу та до закінчення музичного училища він був учасником ансамблю «Зелені Карпати». Пізніше — солістом колективів «Стожари», «Бескид».

Сольна кар'єра артиста розпочалася 1991 року після розформування ансамблю «Бескид». Артист почав займатися аранжуванням, писати пісні. Музичні старання композитора втілилися у створенні власної студії звукозапису «GIGARecords».

Степан Гіга випустив п'ять студійних альбомів:

  • «Друзі мої» (1995);
  • «Королева» (1997);
  • «Вулиця Наталі» (2001);
  • «Троянди для тебе» (2004);
  • «Дорога до храму» (2014 року).

Платівка «Вулиця Наталі» стала для музиканта доленосною. У 2002 році тираж її продажів сягнув мільйона копій. Завдяки цьому Степан Гіга став першим володарем Золотого диска в незалежній Україні. Композитор є заслуженим та народним артистом України, нагороджений орденами Різдва Христового та Андрія Первозванного.

Пісні маестро знають та люблять кілька поколінь меломанів. Кожен з його шлягерів наповнений щирістю, душевністю, мелодійністю. «Яворина», «Золото Карпат», «Троянди для тебе» — це не просто тексти, а музична сповідь артиста.

Наразі співак продовжує гастролювати та збирати аншлаги. Частими гостями на його концертах є учасники колективу «Друзі мої», а також діти Квітослава та Степан Гіга. У 2020 році заплановано великий ювілейний тур, приурочений до 60-річчя музиканта. Зі сцени прозвучать кращі хіти, які принесли йому любов та визнання шанувальників.