УКР

Фіолет (акустика та вірші)

27 травня 2021 | 20:00

Про подію

Фіолет: «Акустика та вірші» у Сумах!

Запрошуємо тебе на акустичний вечір гурту Фіолет, який відбудеться вже 27-го травня 2021-го року у Конгрес-центрі СумДу.

Романтичний вечір акустичних пісень та поезії від гурту ФІОЛЕТ та Колоса! Найкращі пісні гурту за всі роки існування, такі як "Тиша", "Кохана", "Вона моя" та акустичні версії нових пісень з майбутнього альбому ФІОЛЕТ! Поспішіть придбати квитки, ми дотримуємося усіх санітарно-епідеміологічних норм, тому кількість місць обмежена!

В рамках всеукраїнського міні-туру музиканти відвідають такі міста України як: Вінниця, Черкаси, луцьк та Рівне.

Творчий шлях Фіолету розпочався у 2009 році у Луцьку, звідки родом усі учасники гурту. Зараз до складу колективу входять:

Сергій Мартинюк – вокал, тексти;

Андрій Дорош – барабани;

Олександр Колінько – бас-гітара; 

Ілля Случанко – гітара;

Роман Андрухів – гітара.

На рахунку Фіолету чотири студійних альбома: «Rock'n'love» (2012), «Вігвам» (2014), «Пісні любові на полі бою» (2015), «Aurora» (2018) та п’ять міні-платівок, серед яких: «Трохи тепла» (2010), «Ігри з датами в календарі» (2011), «10 000 грн. в небо» (2011), «Атоми щастя» (2013), «True Love» (2016), «Все чесно» (2019).

Чому варто прийти на акустичний концерт Фіолет у Сумах?

  • Весна – така надихаюча пора року! Недарма, гурт Фіолет вирушає у всеукраїнський акустичний тур саме навесні! А головною особливістю концертів у рамках туру буде не лише музична, а й літературна складова.
  • Ми всі скучили за акустикою Фіолету! Під час концертів ти матимеш нагоду послухати не лише відомі пісні гурту, а й почути неперевершені вірші фронтмена Фіолету - Сергія Мартинюка.
  • Не пропусти унікальної нагоди провести затишний весняний вечір у фантастичній атмфосфері музики та літератури з кумирами мільйонів. Буде, як завжди, чесно, емоційно та глибоко!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Акустика та вірші» гурту Фіолет 27-го травня 2021-го року у Сумах - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо