УКР

Про подію

Атмосферний концерт Анни Трінчер у Тернополі

Молода талановита співачка, акторка, блогерка-мільйонниця Анна Трінчер запрошує тернополян 2 квітня в ПК Березіль на теплу музичну розмову про глибоке, цінне, важливе… - те, про що співає, а іноді й кричить та плаче душа…  те, що змушує серце битись частіше і надихає жити, творити, перемагати.


Анна Трінчер - з тих обдарованих артисток, чий талант спалахнув і засяяв на українській сцені ще в дитячому віці. Розпочавши свою музичну кар'єру у 6 років, з 9 вона вже виступала сольно й активно брала учать у найбільш популярних музичних конкурсах і проектах як в Україні, так і за кордоном. Анна стала однією із найяскравіших учасниць конкурсу Дитяче Євробачення-2015 та 2-го сезону «Голос.Діти», а згодом  і суперфіналісткою 8 сезону телепроекту «Голос Країни». Та після мистецьки зіграної головної ролі в серіалі «Школа» юна Анна Трінчер  здобула шалену популярність серед молоді ще й як обдарована кіноакторка з величезним творчим потенціалом й непересічною харизмою.  


«Не залишай», «Зай», «Лише Тебе», «Love Story», «Ти робив мені каву» - ці й інші хіти Анни Трінчер одразу після релізів за лічені дні зібрали десятки мільйонів переглядів і просто «розірвали» ТОП-ові музичні чарти.


«Кожна пісня має свою місію: розважвти, тішити, надихати, мотивувати, підтримувати», - переконана співачка, у репертуарі якої кожен знайде саме свою, під свій настрій і під свої відчуття.

«Не залишай» - одна з найновіших пісень, яку артистка присвячує кожній дівчині, кожній жінці, яких війна розділила з коханими. «Дорога без кінця і краю - символ нестерпного очікування повернення додому коханого. А створений до пісні відеоряд, - за словами Анни, - є уособленням того вічно тривожного стану, в якому зараз живуть практично всі наші жінки».

Вперше артистка виступить у Тернополі з сольним концертом. Не пропустіть! 

Це буде вечір, наповнений музикою, яка веде стежками того розміреного життя під мирним небом і наших нинішніх реалій. Музика, з якою ви щодня переживаєте палітру емоцій від зустрічей і розлуки, кохання і розпачу, щастя і горя… Мелодійні історії про кожного з нас, хто сумує за своїм: за спогадами рідного села чи міста, за дотиком близької людини, за смаками з дитинства, запахом свого дому та простими, але такими на правду важливими речами. 

Проживімо ці миті разом, відчуваючи той неймовірний ритм, у якому в унісон б’ються мільйони зранених, але тиких сильних і чистих сердець українців!

І навіть «під кантати сирен чи під симфонії градів» об’єднаймося в пісні, дозвольмо собі хоч би цього весняного вечора зануритися в чуттєвий світ музики та під звуки заворожуючого вокалу ніжної і витонченої Анни Трінчер насолодитися атмосферою любові та добра й стати ще сильнішими на шляху до наближення нашої Перемоги!

Рекомендуємо