УКР
300 – 580

Про подію

«Співайте українських пісень! Співайте їх голосно, щоб всі чули силу української пісні, або навпаки – тихенько, душею і до сліз! Бо наші пісні прекрасні! І їх має почути весь світ!», - закликає Аркадій Войтюк - український співак, номінант музичної премії Yuna Awards, соліст Notre Dame de Paris Україна.

Вперше він відкрився широкій аудиторії після участі в телепроекті "Х-Фактор".  Виконавець також добре знайомий глядачам своїми виступами в гумористичній команді VIP-Тернопіль.

Після двох випущених повноцінних альбомів співака слухачі щоразу з особливим нетерпінням чекають його концертів та авторського виконання улюблених пісень: "Цілуй солодкими губами", "Сеньйорита", "Вона", "Корабель", "Мамо", "Серенада на колінах" та інших.

Тож не пропустіть концерт Аркадія Войтюка 27 лютого у Тернополі в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка!

До концертної програми співака ввійдуть як добре відомі пісні, так і прем’єри, які він планує вже зовсім скоро представити тернопільській публіці. Тож Ви можете стати першими, хто їх почує ексклюзивно.

Рекомендуємо