Ірина Музика та гурт ФІРА Тернопіль - квитки на концерт 14.01.2019
УКР

Про подію

"Йде Різдво"- дебютна платівка Ірини Музики, до якої увійшло 12 колядок, за числом страв на Святвечір.

Співачка запрошує музичних гурманів поринути в неповторну атмосферу Різдва. Разом з аранжувальником Сергієм Степанівим над створенням цієї платівки працювали два роки.Родзинкою стали колядки з Полісся виконані в традиційній автентичній манері. Слухач почує широко відомі колядки в абсолютно новому музичному вирішенні, нові авторські колядки, а також маловідомі перлини народної творчості. У пошуках цікавого музичного матеріалу музиканти вдалися до невеличкої фольклорної експедиції на Чортківщину в с. Зелена, де було записано ряд унікальних колядок. Шматки із записами жіночого хору вдало вплітаються в канву сучасного аранжування.

Концерт презентація відбудеться 14 січня о 19:00 в Драмтеатрі за участю гурту "Фіра".Музиканти зіграють усі 12 треків, що увійшли до альбому "Йде Різдво", а також кілька колядок з альбому 2008 "Додому на свята".

 Гурт "Фіра" здивує вас новим напівакустичним звучанням з кахоном та акустичною гітарою, фолькового колориту додасть сопілка, зозулька та автентична манера співу.

Авторську пісню "Йде Різдво" доповнено відеорядом, який відзнято у Тернополі.Разом з Іриною Музикою глядач мандруватиме святково зодягненими вулицями рідного міста.

Варто прийти, аби пригадати давно відомі колядки, почути рідкісні та маловиконувані в оригінальних аранжуваннях, поколядувати під чарівні звуки акустичної гітари та сопілки.А також зустріти "той другий празник святого Василя" в дружній компанії, занурившись у фантастичну атмосферу Різдва!

Рекомендуємо