УКР

Капела Бандуристів України ім. Г.І. Майбороди

17 травня 2021 | 18:00

Про подію

Капела бандуристів імені Георгія Майбороди з Різдвяним концертом у Тернополі!

Запрошуємо тебе на дивовижну музичну подію цієї весни - концерт справжніх віртуозів своєї справи - капели бандуристів ім. Г. Майбороди, який відбудеться 17-го травня 2021-го року в  Українському домі "Перемога" у Тернополі.

Національна капела бандуристів має свою унікальну творчу особливість – усі учасники співають і одночасно грають на бандурах.

Доведений до досконалості кожен номер, величний повчальний, драматичний, та часто сумний характер композицій поєднаний із скромним гумором.

Історія створення колективу почалася ще у далекому 1918 році. Після закінчення війни, наприкінці 40-х років, з артистів, які залишилися живими, утворилася Державна капела бандуристів Української РСР. З формацією співпрацювали видатні співаки того часу, такі як Іван Козловський, Борис Гмиря, Діана Петриненко та інші.

Оркестровий склад капели доповнюється бандурами різних типів: бандура бас, бандура-контрабас, бандура альт, бандура прима, кобза. У 1951 році капелі було присвоєно почесне звання «заслуженої».

У 1983 році формацію нагородили званням лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, а з 1995 року колектив став носити ім’я видатного українського композитора Георгія Майбороди.

У 1997 році колектив отримав статус Національного колективу , та з того часу є Національною заслуженою капелою бандуристів України.

3 причини піти на концерт капели бандуристів імені Георгія Майбороди у Тернополі:

  • Кожен виступ колективу вражає своїм внутрішнім нескореним духомта прагненням до самобутності та самодостатності.
  • Нагода почути новітній синтетичний довершений вид українського кобзарського мистецтва.
  • Унікальний довершений чоловічий вокал – звучання голосів свідомих синів України в поєднанні з віртуозною грою на бандурах.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Капели бандуристів імені Г.І. Майбороди 17-го травня 2021-го року  в Тернополі – онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • замов кур’єрську доставку або скористайся послугами «Нової пошти», сплативши вказану суму при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо