Кармен-сюїта/Шехеразада, Тернопіль - квитки на балет 31 жовтня 2020 року
УКР

Про подію

Балет «Кармен-сюїта/Шехеразада» у Тернополі!

Шановні жителі та гості міста Тернопіль! Запрошуємо вас на захоплюючу подію цієї весни – легендарне балетне шоу під назвою «Кармен-сюїта/Шехеразада», яке відбудеться 31-го жовтня 2020 року у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Не втрать свій шанс стати свідком цієї захоплюючої події.

«Кармен-сюїта» - без заперечень, справжній шедевр світового балету. Джерелом для сюжету балету послугувала новела французького драматурга Проспера Меріме «Кармен». В центрі балету – історія трагічної долі красуні-циганки Кармен та солдата Хозе, який в неї до нестями закоханий. Але дівчина обрала молодого хлопця Тореро і цим розбила серце Хозе.

У головних ролях: Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Артур Гаспар.

Візитною карткою балету є Катерина Кухар – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреатка багатьох міжнародних конкурсів та незамінна суддя популярного шоу «Танці з зірками». Своїм талантом, любов’ю до справи та наполегливій праці Катерина Кухар змогла популяризувати балетне мистецтво в Україні та значно розширити аудиторію шанувальників. Разом зі своїм чоловіком – Олександром Стояновим –артистом балету та неперевершеним танцюристом підготувала для тебе справжнє шоу, де вони майстерно увійдуть у ролі Кармен та Хозе, та донесуть до глядача справжні щирі почуття і переживання за долю головних героїв цієї драматичної, проте, надзвичайно красивої історії. Роль обранця красуні-циганки Тореро буде грати артист балету та соліст всесвітньовідомого музичного проекту «Kazaky» Артур Гаспер.

«Шехеразада» —  ще один надзвичайно вражаючий балет за сюжетом казки «Тисяча і одна ніч». Ленендарна розповідь про царівну Шехеразаду, якій вдалось врятувати від смерті молодих дружин Шахрияра. Геніальна постановка балету на музику симфонічної сюїти Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада» є творінням Михайла Фокіна.

5 причин піти на «Кармен-сюїта/Шехеразада» у Тернополі:

  • Це шанс потрапити на захоплюючий балетне шоу і наживо побачити це витончене драматичне дійство, яке вже закохало в себе серця мільйонів глядачів з цілого світу;
  • Дбатимуть про цей вечір для тебе три видатні постаті українського балету, неперевершені майстри своєї справи, яких ти в цей вечір побачиш на одній сцені.
  • Повір, вони точно знають, як тебе розчулити та змусити по справжному зануритися в дивовижні історії постановок та переживати за долю головних героїв;
  • Катерина Кухар наче імпровізаційно створює кожен рух на сцені, витончено вимальовує кожну деталь, робить це просто бездоганно, а драматичний талант балерини жасть змогу глядачам ще глибше вникнути в драматизм та дійсність іторій, які відбуватимуться на сцені;
  • «Кармен-сюїта» та «Шехеразада» - завжди збирають повні зали. Їх величність та глибину не можна описати словами. Прийди, щоб побачити все це на власні очі!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Кармен-сюїта/Шехеразада» 31-го жовтня 2020 року у Тернополі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо