УКР

Курган і Агрегат

20 лютого 2022 | 20:00

Про подію

Курган і Agregat з концертом в Тернополі

"Курган і Agregat", або "селюки", як самі себе називають музиканти – гурт, який не можна вписати у будь-які рамки. Ці хлопці розташувалися десь між «комерцією» та «андеграундом» і роблять часом справді геніальні речі. Досить нетиповою є і сама історія появи колективу, адже гурт починався як локальний жарт, а потім вже став інтернет-мемом, а згодом Курган і Агрегат переросли у щось більш серйозне. Їх пісні про «прості пацанячі речі, записані на диктофон», знайшли свого споживача. «Самопальні» та досить епатажні кліпи хлопців викликали ще більший інтерес до «селюків».

«Коров’ячі кізяки, ставки, кавуни — все це, звісно, дуже припадає до душі тим, хто знакомий з життям у селі. Як можна спокійно пройти мимо такого крика душі, як у пісні «Лове», - розповідають самі музиканти. «Курган & Agregat» могли зупинитися та радіти тимчасовій славі та залишитись інтернет-мемом. Та вони вирішили подивитися на свій проект з іншої сторони і регулярно випускають нові треки та кліпи про «життя простих пацанів». Хлопці стали одним з фаворитів прогресивної молоді України, їх пісні розбирають на цитати. Відданість своїй справі пішла артистам на користь та вивела їх на сцени найбільших вітчизняних фестивалів, таких як «Respublica», «Atlas Weekend», «Zaxid Fest» та «Файне місто».

Курган з Агрегатом просто «існують» такими, якими вони є, тільки виражають свої почуття, свою енергію у піснях та кліпах. Це не спланований маркетинговий хід, і зовсім не концепція з завоювання українського слухача. «Курган і Агрегат» взагалі нічого не зробили, ну хіба що залишалися собою та самовиражалися.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 18+

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт “Курган і Agregat» 20 лютого 2022 року в Тернополі – онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;

  • замов кур’єрську доставку або скористайся послугами «Нової пошти», сплативши вказану суму при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо