УКР

Любомир Мельник. Презентація нового альбому "Fallen Trees"

16 вересня 2022 | 19:00

Про подію

Любомир Мельник з новим альбомом «Fallen Trees» в Тернополі!

Тернополяни та гості міста! Запрошуємо вас на унікальну топ-подію! Один з найвпливовіших та цікавіших піаністів сучасності 16-го вересня 2022 року відіграє концерт з презентацією нового альбому «Fallen Trees» у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Любомир Мельник, українець, який народився в Німеччині, та проживає в Канаді, є засновником «безперервної музики» та без заперечень є найшвидшим піаністом у світі. Про цю людину пишуть світові провідні медіа та журнали, а тепер і ви матимете нагоду почути його наживо! Нова робота піаніста «Fallen Trees» - це унікальна можливість поринути у простір його творчих експериментів, відчути магічну ауру його «медитативних» композицій та просто отримати естетичне задоволення.

Любомир Мельник – новатор, дослідник нових напрямків сучасної музики, який своєю грою занурює у простори Всесвіту. До свого сімдесятиліття Любомир Мельник написав понад 100 музичних творів, та випустив понад 20 музичних альбомів. А півтора роки тому музикант ще раз продемонстрував свою геніальність, показавши світу відео до композиції української співачки Христини Соловій та довів, що, музика не має меж, коли сходяться двоє творчих людей, щоб створити щось величне.

3 причини піти на концерт Любомира Мельника в Тернополі:

  • Музикант встановив одразу два світові рекорди Гіннеса та став найшвидшим піаністом у світі;
  • За останні півтора року Любомир Мельник відіграв понад 100 концертів у світі, серед яких понад 40 – в Україні;
  • Чудова нагода наживо послухати презентацію нової платівки Любомира Мельника «Fallen Trees», розслабитися і поринути в магічні блукання медитативної гри піаніста.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на презентацію нового альбому  Любомира Мельника «Fallen Trees» 16-го вересня 2022 року в Тернополі - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо