УКР

RADIO TAPOK

03 березня 2023 | 19:00

Про подію

"RADIO TAPOK" у Тернополі!

Російський проект "RADIO TAPOK" запрошує на мегадрайвовий концерт, який відбудеться 3 березня 2022 року в клубі "Pulse". Учасники проекту не просто перевиконують хіти відомих рокерів, а також перекладають їх пісні, дотримуючись при цьому оригінальної структури пісні. "RADIO TAPOK" "нагодують" тебе порцією драйву та феєричних відчуттів від виконання потужних каверів світових рок-хітів.

"RADIO TAPOK" - це коли просто зносить дах! Гурт на чолі з безперечним лідером Олегом Абрамовим спочатку планувався як проект суто для розваг, проте, таке захоплення хлопців переросло у досить серйозний та масштабний проект. "RADIO TAPOK" це наче «рок-лабораторія», де музиканти експериментують з відомими рок-хітами, перекладають пісні рідною для них мовою та при цьому, орієнтуючись на оригінальну мелодію пісні. І в них це досить добре получається! Часто хлопці намагаються навіть відтворити манеру виконання вокалістів. Так, наприклад, хлопці записали пісню у стилі легендарного гурту "Сектор газа", яку виконали голосом, близьким до голосу вокаліста Юрія Хоя. В їх піснях Тілль Лінденманн (Rammstein) чи, для прикладу, Честер Беннінгтон (Linkin Park) співають російською мовою.

В проекту "RADIO TAPOK" - конкурентів просто не існує! Так круто робити свою справу і просто "рвати сцену" можуть тільки вони. І для свого великого концерту у Тернополі хлопці готують грандіозну програму з кращих світових рок-хітів. Раніше ти міг бачити цих хлопців тільки на Youtube, а тепер ти можеш побувати на їх концерті! Ти не можеж пропустити таку подію та не "послемитись" під драйвовий саунд, отож приходь!

5 причин піти на "RADIO TAPOK" у Тернополі:

  1. Ці хлопці зроблять твій вечір! Порція позитиву та мегадрайву для тебе гарантована!
  2. Взяти своїх друзів та піти "у відрив" у цей зимовий вечір;
  3. Ранній вхід (автограф, фото з музикантами, пропуск в фан-зону та вільний вхід з 18;00);
  4. Купивши квиток у зону "Meat& Greet" ти матимеш вільний вхід  з 16:00 та потрапиш на sound-check до музикантів;
  5. А ще ти зможеш зайти за лаштунки, отож не тягни і  купляй квиток!

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "RADIO TAPOK" 3 березня 2022 року у Тернополі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур’єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо