УКР
The Prodigy

The Prodigy

The Prodigy — британський музичний колектив, що утворився в 1990 році і орієнтований на електронну музику. The Prodigy змогли створити своє неповторне звучання, використовуючи в музиці елементи різних стилів, починаючи від хардкор-техно, індастріалу і брейкбіта на початку 1990-х років і закінчуючи електро-роком з вокальними елементами панку в більш пізній час.

В даний час до складу гурту входять музикант-мультиінструменталіст Ліам Хоулетт і вокалісти і танцюристи Кіт Флінт і Максим Реаліті.

За довгу музичну кар'єру The Prodigy записали і випустили 7 студійних альбомів. Гурт здобув велику популярність у всьому світі. Всього в світі продано більше 20 мільйонів екземплярів альбомів колективу.

The Prodigy завоювали безліч нагород на протязі всієї кар'єри, в тому числі дві премії «BRIT Awards», одна нагорода від журналу Q, чотири премії «MTV Video Music Awards», дві премії від журналу «Kerrang!» І шість нагород «MTV Europe Music Awards». Також група двічі була номінована на премію «Греммі». Крім того, в 2012 році The Prodigy були визнані «кращою танцювальною групою сучасності» за версією журналу Mixmag.