УКР

ТОП-10 КЛІПІВ ГУРТУ АНТИТІЛА

Антитіла улюбленці всієї країни. Беззаперечно, це один з найамбітніших українських гуртів. Їх пісні звучать на радіостанціях, найкрутіших фестивалях, на великих і малих концертних майданчиках. Вони одна за одною збирають нагороди, записують альбоми та знімають відеокліпи і з кожним роком підкорюють все нові й нові вершини. Сьогодні Тарас Тополя разом зі своїми хлопцями займаються волонтерською діяльністю, часто бувають на Сході. Окрім того фронтмен гурту разом зі своїми колегами представить у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку виставку «Ukraine EXISTS».

Незабаром Антитіла відправляються у Всеукраїнський тур, а поки ми чекаємо їх у наших містах, переглянемо відео гурту минулих років.

БудуВуду (2008)

На що тільки не здатні люди заради помсти. У цьому відео Тарас Тополя потерпає від магії жінки-відьми.

Вибирай (2009)

Музиканти присвятили цей кліп всім героям. У цю роботу закладено основоположні людські цінності, серед яких воля, життя, віра, свобода та любов. А також відображено непереможну спрямованість кожної людини й особистості до якнайширшого їх сприйняття, до чесного, щасливого і справедливого щоденного буття.

Смотри в меня (2011)

Шалена швидкість, перегони, адреналін та драйв у відео на російськомовну пісню «Смотри в меня». Фінал історії цього брутального кохання, що не терпить слабкості, залишається недосказаним.

І всю ніч (2012)

По-літньому легкий та життєрадісний кліп на пісню «І всю ніч» з запальними танцями, розвагами, басейном, пляжною вечіркою. Відео так і випромінює молодість та безтурботність.

Невидимка (2012)

Неймовірно сильна робота про святе – материнство та шанс на життя ще ненародженої нації. Антитіла ніколи не стояли віддаль від соціальних проблем, тому не дивно, що  така делікатна і болюча для нашого суспільства тема знайшла відображення у творчості музикантів.

Тебе, моя невеста (2013)

Покинутий аеродром, зброя, серйозні чоловіки – відео на пісню «Тебе, моя невеста» вийшло справжнім гостросюжетним бойовиком. Група Антитіла присвятила цю пісню всім нареченим і побажала їм по-справжньому відважних чоловіків.

Їдем Їдем (МОВА) (2013)

Відео допомагали створювати фани гурту, які виступили у якості акторів.  Сама пісня «Їдем Їдем» у своєму початковому варіанті була написана у якості промо-матеріалу до всеукраїнського туру гурту під назвою «Мова» і складалася з одного куплету і приспіву. Проте пісня так вдало передала всі передконцертні хвилювання музикантів і неповторне відчуття майбутніх захоплюючих подорожей, що було вирішено її доробити і подарувати повноцінне існування.

Завжди моя (2015)

Патріотичний кліп на пісню «Завжди моя» музиканти присвятили Україні та українцям. Артисти виступили в ролі метафоричних героїв, які борються за свободу і незалежність своєї країни. Сильне відео, яке символічно відображає все, що відбувається в Україні.

Мені тебе мало (2015)

«Мені тебе мало»  – це тільки перша частина пазла. Для того, щоб зрозуміти і розкрити весь художній задум режисера Кадима Тарасова, потрібно обов'язково переглянути авторський короткометражний фільм, який був знятий паралельно з кліпом.

У книжках (2015)

До болю трагічна історія про хлопчика, у якого війна забрала батька. Він буде приходити у снах, жити у дитячих спогадах, стане його ангелом-охоронцем та озиватиметься в його серці невимовною тугою. І тільки обійми матері зможуть загасити горе, яке спіткало ще зовсім маленьку душу.

А ми нагадаємо, що незабаром Антитіла відправляються у Всеукраїнський тур. Квитки можна придбати у головній касі країни kasa.in.ua за посиланням:

http://kasa.in.ua/site/search/?s=%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%96%D0%BB%D0%B0