УКР

ТОП-7 КЛІПІВ PIANOБОЯ

Кучерявий тихий інтелігент за піаніно – ось такі асоціації викликає образ Дмитра Шурова. Народження у Вінниці під знаком Скорпіона, навчанням у Франції й американському штаті Юта, а також співпраця  з групами Океан Ельзи, Zемфіра та Esthetic Education, виступ з Queen і нарешті сольний проект Pianoбой, сформували неповторну творчу особистість з великим серцем. З нагоди дня народження Дмитра Шурова kasa.in.ua пропонує згадати його найяскравіші відеороботи.

Простые вещи (2012)

Головна роль дісталася піаніно Дмитра Шурова, з яким відбуваються дивні перевтілення. На поверхні інструменту можна побачити найнесподіваніші речі: мітлу відьми, портрети The Beatles і Фредді Меркьюрі, підзорну трубу та фотографію Х'ю Лорі – всі декорації символізують знакові моменти в житті Шурова.

Света (2013)

Кліп на пісню знімав режисер «Red Glass» Стас Гуренко. Він же працював над кліпами «Ведьма» та «Простые вещи». Пісня «Света» не схожа на інші композиції у творчості Шурова, так що і кліп намагалися зробити несподіваним.

Одна (2013)

Історія, розказана в цьому кліпі,  –  про дівчину, яка подорожує автостопом, вона не знає точно, чи хоче вона залишитися в цій країні або виїхати назавжди. Кінцівка кліпу не дає відповіді на це питання, і глядач може вирішити сам – чим же все закінчилося. Відео – це лише половина всього відзнятого матеріалу, яка змогла вміститися в хронометраж пісні.

Родина (2014)

Кліп на пісню «Родина», яка ввійшла в альбом «Не прекращай мечтать», зняв Володимир Шкляревський. Зйомки проходили в районі міста Українка за складних погодних умов. «Родина» – це інтимна сповідь перед рідною землею, плетиво переживань і надій, спокою та виру емоцій.

Кохання (2015)

Гімн найсвітлішому почуттю «Кохання» від Pianoбой викликає легку ейфорію і приливи ніжності. Головні ролі у відео виконали Володимир Зеленський і Олена Кравець зі студії «Квартал 95». Зйомки кліпу проходили в середині літа на декількох локаціях – на двох вертолітних майданчиках, в бібліотеці Києво-Могилянської академії, а також на вулицях біля київського Ботанічного саду ім. М. Гришка.

Родимки (2016)

Ідея відеороботи належить Дмитру Шурову. Це зворушлива історія кохання двох інопланетних істот. Спеціально для образів розроблявся складний пластичний грим, над яким працювала Джулія Мельник, яка вийшла у фінал міжнародного конкурсу гримерів «Next Level of Cosplay».

Шампанські очі ( 2016)

До дня народження Кузьми Скрябіна Pianoбой презентував яскравий кліп на пісню «Шампанські очі». Це відео – зворушлива і дуже жива робота, в створенні якої взяли участь понад 100 фанатів Дмитра Шурова. Це кліп, повністю розмальований фанами: тільки живі люди, посмішки, фарби і пензлики.

А ми нагадаємо, що 3 грудня у київській «Stereo Plaza» відбудеться великий концерт групи PIANOБОЙ, де ви зможете почути пісні з нового альбому «Take Off».

Квитки на нашому сайті: https://kasa.in.ua/index.php/pianoboy-kyiv