УКР

ТОП-7 ВІДЕОКЛІПІВ LOBODA

Світлана Лобода вже давно підтвердила свій статус однієї з найуспішніших поп-зірок країни,  її шоу збирають чи не найбільшу кількість шанувальників. Секрет, мабуть, в тому, що Лобода завжди різна: чуттєва і жіночна, пристрасна і хижа, епатажна і скандальна, сильна і незалежна.  Пропонуємо вам згадати кращі відеороботи співачки, в яких вона приміряла найсміливіші образи.

«К чёрту любовь» (2016)

Зброя, високі підбори, звабливі танці та хореографічні трюки, спокусливі сукні, бійки та недитячі пристрасті і все це заради кохання. Режисером гарячого кінокомікса виступила Нателла Крапівіна, спільно з Ярославом Губським і Сергієм Гуманом.  

«Облиш» (2016)

Любов – це головна рушійна сила, це єдиний сенс життя, це те, що робить нас неймовірно сильними і шалено слабкими одночасно. І LOBODA знає про це як ніхто інший. У кліпі на першу україномовну пісню співачки «Облиш» артистка показала найтоншу та найглибшу суть любові, її жертовність.

«Пора домой» (2015)

У кліпі на пісню «Пора домой» Світлана зібрала команду телеведучих одного з популярних телешоу, серед яких Жанна Бадоєва, Регіна Тодоренко, Леся Нікитюк та Андрій Бєдняков. Саме вони і зіграли головні ролі в авантюрній комедії з елементами трешу. Зйомки цього божевіддя відбувалися у Стамбулі.

«Не нужна» (2015)

Композиція «Не нужна» стала для артистки дуже особистою. Кліп на неї знімали на скелястих узбережжях Португалії, також у кадрі з’являються  «золоті» піски Атлантики і міські квартали Лісабона. Драматичний сюжет продиктований особистими переживаннями Світлавни. Недарма вона назвала його молитвою про жінок з розбитими серцями, які змушені долати біль і зради, борючись за своє крихке щастя. За сюжетом, жінку зраджує чоловік, з яким в неї, здавалося, була ідеальна родина з двома дітьми.

«40 градусов» (2012)

Справжня скандинавська розгортається у відео «40 градусов». Холодне море, поодинокі голі скелі та валуни, засніжені пейзажі Ісландії – все це ніби пророкує трагічність сюжету. До речі, спеціально для зйомок співачка брала уроки балету, і деякий час навчалася грі на віолончелі, яка стала невід'ємною частиною цієї історії.

«На свете» (2011)

Режисером кліпу на пісню «На свете», виступив Алан Бадоєв, який знімав до цього практично всі музичні відео співачки. «На свете» є ювілейним, двадцятим у відеографії Світлани. У кліпі багато комп'ютерної графіки і добре поставлених танців. Лобода та її балет опиняються то біля київського метро, то серед пустелі.

«Революция» (2010)

Зйомки кліпу на пісню «Революція» пройшли в одному з залізничних депо Києва. Назва пісні повністю відповідає тому, що відбувається в відео: за сюжетом Loboda збігає зі свого весілля, розрізає на шматки біле плаття, мокне під дощем, а потім і зовсім вирішує прокотитися на електровозі. Але далеко виїхати вона не встигає –  ображений наречений наздоганяє її і починає з'ясовувати стосунки. Благо їх обох чекає щасливий кінець.

А ми нагадаємо, що зараз триває тур LOBODA «К черту любовь».

Квитки на концерти на нашому сайті: https://kasa.in.ua/site/search/?s=Loboda