УКР

ТОП-8 КЛІПІВ ДРУГОЇ РІКИ

23 квітня в столичному Caribbean Club гурт Друга Ріка відіграє ексклюзивний концерт. Поки хлопці інтригують фанів анонсами акустичного виступу з використанням ще більш незвичних інструментів, ми пропонуємо не гаяти час і переглянути кращі відеокліпи.

Засинай (2015)

Відео на пісню «Засинай» розкриває нам справжню сутність сновидінь. В кліпі музиканти групи сплять і бачать дивні сни. На наших очах розгортаються чотири паралельні історії, героям яких судилося зустрітися лише в самому фіналі. Вийшов майже короткометражний фільм.

Париж (2015)

Де відбуваються неймовірні історії кохання, як не в Парижі? У центрі сюжету кліпу  – авантюрна пригода з викраденням красивої дівчини, в яку закохується один з учасників групи. Спроба завоювати любов силою призводить до того, що на музикантів починає полювання поліція. Але найцікавіше відбувається в кінці.

Я чую (2014)

Кліп про війну в Україні, лаконічний, стриманий, проте сильний. Режисером відео групи став Влад Разіховський, головну роль у кліпі виконала модель Алла Григор'єва.

Скажи (2013)

Спокуслива Вера Брежнєва та брутальний Валерій Харчишин заспівали в дуеті. Брежнєва спробувала себе у ролі рок-діви, а Харчишин перейшов на російську мову.  Особливим це відео стало завдяки тому,  що зйомки проходили в школі-інтернаті для глухих дітей.

Ти зі мною (2010)

Ніжні принади прекрасної дами стали у цьому відео приводом для дуелей між учасниками групи на шаблях і пістолетах. Фінал кліпу далекий від гуманізму. Після того, як кожен з дуелянтів зрозумів, що красива дівчина була доступна кожному з них, суперечка за право бути з нею зважилася пострілом соліста групи Валерія Харчишина в чоло фатальної красуні.

Фурія (2008)

Шалена пісня і такий же шалений кліп на неї. Музиканти перевдяглись у жінок, пройшлись подіумом, а потім взагалі потрощили інструменти. Ось вони нестримні почуття, безумство та руйнівна сила жінок-фурій.

Так мало тут тебе (2004)

При зйомках цього кліпу стався курйоз. Студія «Мосфільм» зірвала виробництво відео на пісню «Так мало тут тебе» – засвітила плівку. Прийшлось знімати заново. Сподіваємось, що вийшло не гірше, адже зйомка незвичайна з прекрасними кадрами та трюками.

П’ю з твоїх долонь (2005)

Мінімалістичне чорно-біле відео на одну з самих романтичних українських пісень «П’ю з твоїх долонь». В кліпі не відбувається нічого особливого: музиканти грають на фоні своїх портретів. Та особливої ніжності надає цьому кліпу символічна квітка, яка періодично лише на мить з’являється у кадрі.