УКР

ТОП-8 КЛІПІВ HURTS

З нагоди дня народження Тео Хатчкрафта kasa.in.ua пропонує переглянути найкращі відеороботи британського дуету.

1.Some Kind of Heaven

Дія кліпу розгортається під час сімейної вечірки, а саме відео представлене ​​в ретро-стилістиці, яка занурює в атмосферу 60-ті. Кліп знято добротно і якісно, ​​в кадрі перед глядачем вибудувана красива картинка, яка дещо нагадує театр абсурду. Варті уваги пейзажі нічного лісу, які вражають.

2. Lights

Дія кліпу відбувається в барі, а головними героями виступив п'яний фронтмен Тео Хатчкрафт і ексцентрична дівчина. Дивний насичений макіяж і маскарадні костюми оточуючих наштовхують на думку, що перед нами не банальна романтична історія, але коли в кадрі з'являється Лора Палмер з «Твін Пікса» Девіда Лінча, на щасливий фінал розраховувати не доводиться. Хепі-енд парочці доводиться відстоювати в бійці, і на останніх акордах вони знову танцюють на вулиці під першими світанковими променями.

3. Somebody To Die For

У  відеоряді члени колективу – Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон – виконують пісню в пустелі в оточенні ікон. Композиція була написана учасниками Hurts, а продюсером виступив Ден Гріх-Маргарет, який раніше працював над треками для Лани Дель Рей і Мобі.

4. Blind

У новому відео режисер Naz вирішив показати глядачеві історію кохання, сучасну інтерпретацію історії Бонні і Клайда. Романтики Hurts на цей раз оспівують «романтиків з великої дороги», які роблять один одному щеплення стрілами, вкраденими в церкві.

5. Wings

У відео артисти показали своє гастрольне життя, з алкоголем, вечірками, юними фанатками і постійною втомою. За сюжетом дія відбувається в 70-х, тому Жовтневий Палац, Будинок Кіно і санаторій у Пущі-Водиці підійшли ідеально.

6. Wish

Відео, яке оприлюднив колектив, відмінно вписується в загальний стиль групи. Монохромні кадри, які не обтяжені нічим зайвим, повільно змінюють один одного, створюючи відчуття присутності.Режисером відео став володар Grammy за внесок в розвиток музики і знаменитий зоряний фотограф Брайан Адамс.

7. Miracle

Відео виконано в класичному стилі музикантів, де головний акцент зроблений на пронизливий вокал і текст, який група виконує посеред занедбаного будинку. Закінчується готичне відео появою рудоволосого ангела.

8. Stay

Відео було знято в Ісландії на живописних пляжах у важких погодних умовах. Кліп наповнений вражаючими пейзажами, могутніми скелями. Дівчата в шовкових накидках оживляють вітер, дивлячись на них відчуваєш його на своїй шкірі. Виконавець співає в невеликій кімнаті, де є мікрофон і рояль, нічого зайвого. Ця зміна кадрів дає спокій і умиротворення в порівнянні з бурхливою природою.

Квитки на найкращі події на нашому сайті https://kasa.in.ua/