УКР

ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ: DEPECHE MODE ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ АЛЬБОМ

«Global Spirit Tour»  стартує 5 травня у Стокгольмі, а вже цього літа культове сінті-поп тріо відіграє концерт на «Олімпійському».

Фани чекали цього чотири роки – і це сталося: сьогодні відбувся реліз нового, 14-го альбому Depeche Mode.  Британські герої електро-попа повернулися з безпощадною та похмурою музикою про занепад людства. Після трилогії альбомів «Playing the Angel», «Sounds of Universe» і «Delta Machine», записаних з продюсером Беном Хіллером, Depeche Mode вперше змінили саундпродюсера. Над новою платівкою з ними трудився Джеймс Форд. Він відомий співпрацею із такими колективами, як Arctic Monkeys, Foals, The Last Shadow Puppets, а також Флоренс Велш.

Depeche Mode працювали над платівкою в розпал президентських виборів в США, з почуттям тривоги про долю країни і планети. Політика мала нищівний вплив на музикантів та їх родини. Вся злість, стривоженість і бунтарські настрої залишили помітний відбиток на платівці. Музиканти назвали альбом «Spirit», тому що вони останнім часом задавались питанням: «Куди подівся дух людства?».

Сингл «Where's The Revolution» продиктував тривожний настрій платівки. Композиція була екранізована фотографом Антоном Корбейном, який є беззмінним режисером роликів Depeche Mode. Це було першим сигналом того, що без політики не обійдеться. Хоча робота над матеріалом очевидно почалася ще до всіх важких для європейців і американців подій.

Рефлексія на тему сучасного світоустрою «Going Backwards», злісна «Scum» і електроблюзова «Poorman» складаються у складний пазл із втомленого вокалу Гаана, колючої електроніки і особистої психотерапії. У музичному плані «Spirit» – це похмурі пісні зі складною текстурою. Depeche Mode винесли людству свій вирок, кинувши в обличчя фрази типу «всередині нас порожнеча». Соціальна злість, з якою писався альбом, допомогла британцям дуже точно натиснути на нерв епохи.

Хто хоч раз бував на концерті депешей, знає, що це особлива стадіонна група, учасники якої кайфують від взаємодії з публікою. В рамках світового туру 19 липня група привезе нове грандіозне шоу в Україну. Це буде легендарно!

Квитки на концерт Depeche Mode : https://kasa.in.ua/index.php/depeche-mode-kyiv