УКР
TVORCHI

TVORCHI

Жанр: поп, електронна музика;

Дата створення: 2017 рік;

Місто: Тернопіль.

 

TVORCHI: історія та творчі експерименти

«TVORCHI» - молодий український електронний проект, учасники національного відбору міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення – 2020». В творчому доробку музикантів є два студійні альбоми та три відеороботи. Учасники багатьох провідних українських opren-air фестивалів.

Початок і перші кроки

Історія проекту «TVORCHI» бере свій початок в той день, коли на одній із вулиць Тернополя випадково познайомилися Андрій Гуцуляк та Джефрі Кенні. Андрій підійшов до іноземця, щоб поспілкуватися та перевірити свій рівень володіння англійською мовою. Та вже так сталося, що це спонтанне знайомство переросло у співпрацю та створення музичного гурту, де Гуцуляк  став музичним продюсером, а Кенні – вокалістом та автором текстів. Хлопці були студентами Тернопільського національного мкдичного університету імені Івана Горбачевського, де навчалися на фармацевтичному факультеті. На навчання в Україну Джефрі Кенні приїхав з Нігерії.

 «Я хотів вступати в інший університет, але моя мама сказала, будь фармацевтом, і я кажу« окей », нехай. Тому, по суті, я тут випадково, але маємо те, що маємо. Фармацевтом я не працював, музика - це вся наша робота », - розповів вокаліст.

Перші треки хлопці створювали в досить атмосферному середовищі, а саме – вдома на кухні. В репертуарі в них в основному англомовний матеріал.

Успіх та популярність

З часом творчі посиденьки на кухні цих креативних студентів почали приносити перші успіхи. Так, 30 травня 2017 року дебютний сингл «творчих» під назвою «Slow» побачив світ, а за ним – 4 вересня того ж року музиканти випустили другий сингл «You».

Наступний, 2018 рік у «творчих» почався з випуску дебютної платівки, яка отримала назву «The Parts» та побачила світ 2 лютого, а 20 вересня гурт випустив відеокліп на пісню «Молодість».

14 лютого 2019 року «TVORCHI» випустили другий альбом «Disco Lights», який отримав позитивні відгуки та був досить добре сприйнятий публікою, а як доповнення, через декілька днів – 21 лютого 2019 року електронщики випустили кліп на композицію «Believe». На зйомки відео гурт витратив всього 100$, проте протягом кількох днів відео набрало 400 тисяч переглядів на Youtube, а згодом кількість переглядів доросла майже до мільйона, а сама композиція зайняла 9 сходинку в чартах Google Play в Україні.

Слідом за виходом платівки почалися виступи на провідних українських фестивалях, таких як «Файне місто», «Atlas Weekend» та «Ukrainian Song Project».

9 вересня 2019 року «TVORCHI» випустили сингл «#не танцюю», а 16 вересня на композицію відзняли відеокліп.

У лютому 2020 року гурт презентував пісню «Bonfire», яку присвятив проблемам екології, з якою і потрапили до національного відбору на «Євробачення - 2020» та пройшли у фінал.

На весні 2020 року «TVORCHI» планують випустити третю платівку.

Історія в іменах та цифрах:

Гурт «TVORCHI» - це двоє учасників:

  • Андрій Гуцуляк – саунд-продюсер;
  • Джефрі Кенні – вокал.

За час свого існування гурт випустив два студійних альбоми:

  • «The Parts» (2018);
  • «Disco Lights» (2019).