УКР

У МАРІУПОЛІ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ ПРИЙШЛИ НА КОНЦЕРТ ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ

17 травня від самого ранку в Маріуполі все гуло та нервувало – нарешті їде Океан Ельзи. Служба безпеки напоготові майже два дні, для організаторів це чи не найвідповідальніший концерт, фани вишукуються в черги з восьмої ранку. В місто гряде дійсно масштабна та грандіозна подія.

А все починалось з ініціативи відчайдушної п’ятірки: Петро та Наталя Андрющенко, Афіна Хаджинова, Олена Мизгіна та Кирило Вишняков організували акцію – зняли відео на пісню «Все буде добре» і таким чином запросили Океан Ельзи  в Маріуполь. Випадок безпрецедентний, тим паче, що вхід на концерт вільний.  

Сказати, що бажаючих було багато – нічого не сказати. «Іллічівець» заповнений вщент, а площа перед палацом спорту стала імпровізованою фан-зоною – тут, під відкритим небом, йшла трансляція концерту для тих тисяч людей, які не змогли потрапити до залу. За різними даними, на концерт прийшло близько 30 тисяч маріупольців.  

Океан Ельзи зустрічали бурхливими оваціями, з патріотичним настроєм та українською символікою. На концерті вперше прозвучали пісні «Осінь» і «Сонце» з нового альбому «Без меж». До речі, реліз відбудеться вже завтра о 12-й годині прямому ефірі он-лайн радіостанцій.

Ми в передчутті незабутнього туру, адже такий початок більше, ніж достойний.

Ви ще встигнете придбати квитки на майбутні концерт Океану Ельзи на нашому сайті http://goo.gl/LHIHTI