5`NIZZA Ужгород - квитки на концерт 24.08.2018
УКР

5`NIZZA

24 серпня 2018 | 19:00

Про подію

ПЕРЕНЕСЕНО - ІНША ЛОКАЦІЯ

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ МОЖНА, "П'ЯТНИЦЮ" В УЖГОРОДІ ВІДМІНИТИ НЕМОЖЛИВО!

Шановні глядачі, ми вимушені перенести концерт групи "5'nizza" у драмтеатр через несприятливий прогноз погоди на п'ятницю, 24 серпня. Ми не можемо чекати на можливу зміну погодної обстановки з надією на її покращення, тому що монтаж сценічної конструкції починається за дві доби і повинні апелювати даними, які є на момент прийняття цього рішення. 

Тому що ті умови непогоди, у яких відбулись раніш проведені концерти просто неба Макса Барських та Олега Винника, звісно, були далекі від поняття комфорту як для присутньої публіки, так і тих, хто працював на сцені. А про зливу та її наслідки на виступі Івана Дорна в замку думаєм присутні тоді глядачі пам'ятають до сих пір, не кажучи вже про фінансові втрати через псування апаратури і говорити нема чого. 

На жаль, погода вносить свої корективи і нам дуже шкода, що система організації масово-видовищних заходів, не будучи ідеальною сама по собі, ще залежить від таких факторів як погода. Прийняте рішення про проведення концерту групи 5'nizza у драмтеатрі грунтується на мотивації унеможливлення негативних наслідків як для публіки, так і для артистів. Усвыдомлюючи іміджеві втрати такого вчинку, водночас ми зобов'язані обрати із двох зол менше. Не викликає сумніву, що нормальні умови для зустрічі прихильників зі своїми кумирами є в даному випадку важливішими. Нам важливіше зберегти цю зустріч, сам концерт і дотриматись елементарних правил техніки безпеки, щоб уникнути значно серйозніших наслідків.

Концерт гурту 5'nizza розпочнеться о 19:00 у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі ім.бр.Шерегіїв. Усі придбані раніше квитки дійсні, розсадку глядачів буде проведено адміністраторами театру чітко і у суборнативній послідовно. 

Усі бажаючі повернути квитки зможуть зробити це за місцем придбання, і навпаки -- придбати нові квитки на цей концерт вже у у рамках новоъ площадки -- драмтеатрі можно у касі театру та на сайті concert.ua

УВАГА!!!!! Усім присутнім на концерті буде надано спеціальну знижку на ексклюзивний виступ гурту KAZKA в Ужгороді 28 вересня цього року.

Рекомендуємо