УКР

Про подію

Надія Мейхер із концертом в Ужгороді!

Запрошуємо тебе до Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру на неймовірну музичну  подію цієї весни – концерт під назвою «Feelings» неперевершеної Надії Мейхер, який відбудеться 11-го березня 2021-го року.

«Feelings» (в перекладі з англ. «почуття») – це власна музична програма у акустичній формі, створена Надією, аби поділитись з тобою її улюбленими світовими хітами у оригінальному прочитанні, а також  особистими віршами. Твори звучатимуть на різних мовах світу: італійській, англійській, іспанській та французькій. На тебе очікує дивовижне сплетіння жанрів: від популярних пісень, романсів до оперних арій.

"Запрошую Тебе, мій глядач, зануритися в світ душевності, естетики, любові і відвертості, де мої авторські вірші переплетені з російськими романсами, світовими хітами виконаними українською, іспанською,італійською, французькою та англійською мовами." - з любов'ю, Надія Мейхер.

У програмі "Feelings" прозвучать такі композиції як:
«Сiла птаха»
«Лиш вона»
"НЕ відрікаються люблячи"
"Волохатий джміль"
«А якби ти був богом»
«Монолог»
«Besame mucho»
«Caruso»
«Habanera»
«Malade»
«Mon mec à moi»
«« New York, New York »
«Feelings» та інші.

3 причини піти на сольний концерт Надії Мейхер в Ужгороді:

  • Гарна нагода провести вечір наодинці з коханою людиною або ж у компанії друзів у неймовірній атмосфері творчого акустичного вечора.
  • Талановита Надія Мейхер зачарує тебе своїм майстерним виконанням, ексклюзивними образами та щирістю почуттів. Ти почуєш  наживо всесвітньовідомі хіти абсолютно по-новому.
  • Почути та поспілкуватись із креативною, легендарною постаттю України – Надією Мейхер – це можливість, яку не можна змарнувати.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Надії Мейхер «Feelings» 11-го брезеня 2021-го року в Ужгороді - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо